reklama

GT Nomad Ltd, Odpruzena sedlovka

Ahoj, mate nekdo zkusenosti s kolem GT Nomad Ltd.? Doporucili byste v tehle kategorii neco lepsiho?
A co odpruzena sedlovka? Neni lepsi mit sedlo na pevno? Jsem zacatecnik a nedokazu si predstavit, jestli se pri slapani sedlovka nepohybuje zaroven se mnou...
Predem diky vsem za jakoukoliv radu ci postreh.

[ Zpět ]
Datum: 24.05.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Honza)
  • Re: GT Nomad Ltd, Odpruzena sedlovka

         

    Ahoj. Správně poštelovaná odpružená sedlovka má chodit tak, že se při normální jízdě chová jako pevná a pouze při překonávání dané nerovnosti propruží. Jestli se ta na Tvém kole "pohupuje" už při stlačení rukou - a nejde nastavit - tak to není dobře. Rozhodně jsou odpružené sedlovky, které chodí výborně, ty se ale bohužel pohybují v relacích několika tis. Kč.

    [ Zpět ]
    Datum: 25.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: GT Nomad Ltd, Odpruzena sedlovka

         

    Ahoj, toto kolo mám asi rok, najeto 10 000Km. Když jsem ho kupoval, nechal jsem si hned vyměnit sedlovku za pevnou, protože originální sedlo je samotné odpružené dost. Nevím, jestli ta původní šla nějak štelovat, ale dost mi vadilo, že sedlo po nasednutí kleslo a po odlehčení bylo moc vysoko, prostě to nevzbuzuvalo důvěru.
    Dost mě překvapila i vůle odpružené vidlice - když se kolo chytne za řídítka se zabržděnou přední brzdou a hýbe se s ním dopředu a dozadu, prostě to hrká. Bylo mi řečeno, že je to tak nějak normální, ale nikde jinde jsem to neviděl. Je fakt, že se to zatím nezhoršuje.
    Jinak se zdá, že všechny díly kromě kostry jsou po roce na odpis (u řetězu je to normální, ten mám už pátý). Vzhledem k ujeté vzdálenosti a kvalitě komponentů se to asi dá předpokládat.
    Přeju hodně štěstí.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Radek ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

253 cyklistů (10 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024