reklama

Krosová vidlice

Zdar lidi, hodlám si koupit novou krosovou vidlici ale nevím jakou..
Cena tak do 7000kč
Nabídka krosovích vidlic je značně omezená, takže mi snad tu pravou poradíte :)
Co říkáte na Marzocchi TXC-1 ?
Cross SR Suntour NRX9100-RL?
Oboje jsou vzduchové .... Kterou ?
Díky

[ Zpět ]
Datum: 25.11.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (PunkyOlaf)
  • Re: Krosová vidlice

         

    no to som zvedavy co ti poradia, vidlica a ram je to posledne co mam na biku stare :-))))

    [ Zpět ]
    Datum: 25.11.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (pepko)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Krosová vidlice

         

    Jakou vidlu tam máš doteď? Odpružku?

    [ Zpět ]
    Datum: 25.11.2007
    Autor: AV
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Krosová vidlice

           

      Právě mám SR Suntour NCX-D-LO

      [ Zpět ]
      Datum: 25.11.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (punkyolaf)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Krosová vidlice

             

        pružina tlumená olejem

        [ Zpět ]
        Datum: 25.11.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (punkyolaf)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Krosová vidlice

         

    Já bych bral Marzocchi. Zdá se mi kvalitnější ale je to jen můj subjektivní názor. Možná bych ještě zkusil někde najít vidli ROCK SHOX TORA 29IN 318. Ta se dává na 29" MTB a podle mně strčí do kapsy úplně každou crossovou vidli. Cena by mohla být kolem 8000,- (můj odhad). Jen nevím kde jí koupit, montuje jí Superrior na 29"
    http://www.superior.cz/cz/kolekce-2008/29/bike...

    [ Zpět ]
    Datum: 25.11.2007
    Autor: Petrun
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Krosová vidlice

           

      a taky Garry Fisher např., asi fakticky nebude špatná, akorát nevím, jak je to s navářkama na véčka

      [ Zpět ]
      Datum: 26.11.2007
      Autor: vladaza
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Krosová vidlice

             

        To nevím ale myslím že bude v obou verzích.

        [ Zpět ]
        Datum: 26.11.2007
        Autor: Petrun
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Krosová vidlice

         

    Pro rok 2008 ma cross vidli i RST - M - 29 AIR - mrkni na
    ivelo katalog vidlic - není ani tak těžká ani drahá cca 5000 Kč vzduchovka s uzamykáním.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.11.2007
    Autor: hasan
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Krosová vidlice

           

      Ale ta nová Suntourka NRX RLD vypadá taky slušně.

      [ Zpět ]
      Datum: 27.11.2007
      Autor: hasan
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Krosová vidlice

             

        Tam už bych se rozhodoval podle průměru vnitřních nohou. Jsou delší než u 26" MTB a tak budou dostávat v terénu větší záhul. Ta TORA má průměr 32 mm a funguje dobře. To by byl pro mně rozhodující argument.

        [ Zpět ]
        Datum: 28.11.2007
        Autor: Petrun
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

včera
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství
08.04.2024
Ahojky, hledám přátelství, parťačku na cyklovýlety, cyklozájezdy, poznávaní jak okolí, tak cizích zemí, tůry či…

Hledám: Partacku na výlety

Hledám: Partacku na výlety
01.04.2024
Muž 48 roků, mám starší kolo predelane na e-bike. Jezdím z Prahy 8 na Karaný a nebo výlety v okolí Berouna. Občas…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

208 cyklistů (11 přihlášených)

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024