reklama

Cyklisté zaspali....

Co tomu říkáte? To není nejlepší vizitka pro Český svaz cyklistiky..
http://sport.idnes.cz/cykliste-zaspali-se...

[ Zpět ]
Datum: 21.11.2007
Autor: ozy
  • Re: Cyklisté zaspali....

Dobra ostuda.

[ Zpět ]
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Nejvetsi nebezpeci hrozici bafunari je, ze ho nikdo nebude potrebovat. Proto je potreba tyto zadupat do zeme aby nikoho nenapadlo to zkusit taky :-/

[ Zpět ]
    Autor: LOBO
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tak teď teprve jsem pochopila smysl té dvacetistránkové směrnice "systém řízení a soustava vnitřních právních předpisů...", kterou se tu už týden snažím prodrat... :o)))
      A já blbec doteď přemýšlela, kde to má hlavu a patu... :o)))

[ Zpět ]
      Datum: 22.11.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)

To by člověka trefil šlak! Nemám pro ČSC slov.

[ Zpět ]

Český svaz cyklistiky jako jediný aktivně bojkotuje OH v Číně. Dobře činí :-)

[ Zpět ]
    Autor: Zden42

skromně se domnívám, že novodobé olymprdy se natolik vzdálily původním ideálům sportovního klání, že je mi momentálně úplně prcka, kdo tam jede nebo nejede,no a když jsem viděl záběry z Pekingu utopeného ve smogu, tak automaticky vítězí všichni, kdo zůstanou mimo ty sračky

[ Zpět ]
    Autor: vladaza
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Partner na kolo, hory i pro život

včera
Ahoj, hledám partnera, který by chtěl se mnou sdílet jízdu na kole, chodit po horách, občas cestovat, zahrát si…

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
19.10.2017
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

141 cyklistů (8 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017