reklama

Sedlovka 30.2

Čau,
nevíte někdo kde sehnat sedlovky tohoto průměru??Marně hledám...děkuju!

[ Zpět ]
Datum: 15.11.2007
Autor: Egesi
  • Re: Sedlovka 30.2

         

    http://www.kupkolo.cz/produkty/Sedlovky_60...

    [ Zpět ]
    Datum: 15.11.2007
    Autor: pro_pa
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sedlovka 30.2

           

      mhm, přímý zámek, jednu dobu býval ROOX téměř kultovní záležitost

      [ Zpět ]
      Datum: 15.11.2007
      Autor: vladaza
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Sedlovka 30.2

             

        ovšem pochybuji, že budou mít všechny průměry skladem, já bych to řešil redukcí / perfektní z plastu jsem koupil kdysi u Max Cursora Ostrava viz. net/

        [ Zpět ]
        Datum: 16.11.2007
        Autor: vladaza
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sedlovka 30.2

         

    BBB dělá všechny velikosti po desetinách milimetru (viz. vyberte velikost):
    http://www.jmctrading.cz/shop.php?sellitem=224...
    Kupuj ale jen tu nejlevnější, není zeslabovaná a jediná drží. Ty zeslabované se ohýbají : http://www.bike-forum.cz/forum/fotky/kola_a...

    [ Zpět ]
    Datum: 17.11.2007
    Autor: Petrun
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sedlovka 30.2

           

      Zalezi, kolik dotycny vazi a nakolik ma tu sedlovku vysunutou.

      [ Zpět ]
      Datum: 17.11.2007
      Autor: vasek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Sedlovka 30.2

             

        Vysunutá tak že zbývalo ještě 2 mm k vyznačenému maximu :
        http://www.bike-forum.cz/forum/fotky/kola_a...
        Moje váha uprostřed sezóny 78 kg. Používal jsem i jiné, vždy vysunuté na rysku a žádná z nich se ani po několikaletém používání neohnula. S Hardware jsem jezdil 3 roky 5 mm přes maximum a je pořád rovná.

        [ Zpět ]
        Datum: 17.11.2007
        Autor: Petrun
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Sedlovka 30.2

               

          Mne letos prdla sedlovka uplne, ale byla to ultralight KCNC, 145g. A navic ne sedlovka samotna, ale rupla v zamku. Tak jsem to vyresil klasickou Ritchey WCS carbon, ta snad neprdla jeste nikomu. Ale nevazim jako ty a ani ji nemam tak vysunutou, zvlast s tim druhym jmenovanym faktem muzou byt slusny problemy.

          [ Zpět ]
          Datum: 17.11.2007
          Autor: vasek
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Sedlovka 30.2

                 

            Čtyřstovku WCS od Ritchee mám, mám jí vysunutou na značku 2,5 a je to úplně v pohodě, najel jsem s ní zatím přes 3,5 tisíce a musí unést více než 100 kg mé hmotnosti.

            [ Zpět ]
            Datum: 17.11.2007
            Autor: pro_pa
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Sedlovka 30.2

                 

            Zámek jsem už také zničil. S tím ale ta trubka nesouvisí. Já jen nechápu proč malujou stupnici někam kde už je sedlovka 100% nepoužitelná. Co by se stalo kdyby na to sedl 100 kg chlap (jezdí i těžší) ?

            [ Zpět ]
            Datum: 17.11.2007
            Autor: Petrun
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Sedlovka 30.2

                   

              U vylozene ultralight komponentu byva zvykem i to, ze vyrobce udava maximalni vahu jezdce. Pokud ne a treba ta sedlovka rupne nebo se ohne, je to jasne na reklamaci.
              Kazdopadne vazit vic a mit u toho sedlovku vytazenou blizko maxima, rozhodne bych neriskoval a uz preventivne si koupil osvedceny solidni model, at vazi kolik chce.

              [ Zpět ]
              Datum: 18.11.2007
              Autor: vasek
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Sedlovka 30.2

                     

                Maximální hmotnost udána nebyla! Dovozce JMC Trading s.r.o. mi napsal abych jí poslal poštou že jí pošlou na expertýzu. Lidé co to udělali (Bike-forum) jí dostali zpět s tím že reklamace nebyla uznána. To znamená jen další náklady na poštovné a spoustu vzteku navíc. Nakonec jsem to vyřešil tak že jsem jí uřízl o 20 cm a dal jsem jí známé (váží 55 kg) na kolo co mi dala na generálku (má jí vysunutou 10 cm). Tam slouží bez problémů.

                [ Zpět ]
                Datum: 18.11.2007
                Autor: Petrun
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Sedlovka 30.2

                       

                  Tak to je teda sila. Mne takhle odmitnout jasnou reklamaci, sel bych po tom hodne dusledne. Pokud vec uzivam v souladu s jejim urcenim a ona se pouzivanim v zarucni dobe jakkoli znehodnoti, tak to presne splnuje pravidla pro uznani reklamace.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 18.11.2007
                  Autor: vasek
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: Sedlovka 30.2

                         

                    Tak to v Čechách bohužel chodí. Nejdřív by se musely změnit zákony. Pár příkladů :

                    Známý koupil běžecké boty Adidas a propadla se mu podrážka na patě. Dal je prodejci na reklamaci. Ten mu přesně za 30 dnů odpověděl že má ortopedickou vadu v jejímž důsledku používal výrobek nesprávným způsobem. Tudíž nemá nárok na reklamaci.
                    Další známý koupil flashku přes e-shop. Byla zoufale pomalá a tak využil svého práva výrobek vrátit. Nejen že musel zaplatit poštovné, ještě zkrátili částku kterou mu vrátili o manipulační a administrativní poplatek 300 kč.
                    To jiný takové štěstí neměl. Firma měla dovolenou a výrobek na poště nepřevzala čímž prošvihl dobu do kdy může výrobek reklamovat a ten přišel zpět a ještě musel uhradit náklady poště.

                    [ Zpět ]
                    Datum: 18.11.2007
                    Autor: Petrun
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

502 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024