reklama

Hledám parťáka(ky) na cestu do hor

V příštím roce se vydám na pár dní do hor. Nechce se mi ale samotnému, tak se předběžně ptám, zda by někdo jel s CK Kudrna do francouzských Alp Queyras, Risoul a Var na deset dní za cenu cca.10 000,-, nebo na 5 dní do Saalbachu - Honterglemm na 5 dní za 4 500,- s možností příplatku 1 700,- za dvou,čtyřlůžák v penzionu. Ceny jsou z letoška, nabídku na 08 jsem ještě neviděl. Bližší info na www.kudrna.cz Tož se tedy velice předběžně ptám, zda by měl někdo zájem. Přivítal bych rovněž, kdyby jste se někdo vydával do míst podobných a mohl bych se třeba i přifařit. Auto a nosiče na kola mám :-)

[ Zpět ]
Datum: 06.11.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (wert)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Ahoj.

Hledám: Ahoj.
15.01.2018
Ahoj. Hledá se sympatický mladý muž ve věku 30-45 let na vážny vztah. Měl by být charismatický, milý a hodný se…

Hledám: na kole do Itálie a zpět

Hledám: na kole do Itálie a zpět
15.01.2018
Ahoj, v červenci 5.- 22. plánuji cestu na kole z ČR do Itálie a zpět (Lipno, Pasov, Innsbruk, Lago di Garda,…

Hledám: partnera 45+

13.01.2018
Na toulky na kole a jiné sportovní aktivity.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

170 cyklistů (26 přihlášených)

Polsko 2014 - 4.část

13. den (28 km, Jája 20 km)Neměli jsme nastavený budík a vstáváme dost pozdě - skoro v devět. Ono to ale zas…
Santi | 14.01.2018

Za sluníčkem na Hebridy (2017)

Celý měsíc kolmo-tlačmo-pěšmo po ostrovech západní Vysočiny, krásné počasí skoro bez deště, žádné úmorné…
cyklo-poustevnik | 14.01.2018

Průzkum cyklostezek východní Evropy - na kole s dětmi do Ruska (2.)

... aneb co tam, kurwa, będziecie szukać v tej Rosiji? (část 2) Wieliczka, Krakow a Szlak Orlich gniazd…
Peggy | 10.01.2018