reklama

Zdravím příznivce "chobotnice"

Početl jsem si diskusi o Národní knihovně a oceňuji, že se našlo hodně lidí, kteří se nebojí nových, netradičních řešení a mají odvahu je podpořit. Chtěl bych se zeptat, jestli se mezi Vámi našel někdo, kdo našel odvahu a vyzkoušel můj "cyklopopruh" :-)
Zdravím, Fénix

[ Zpět ]
Datum: 01.11.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (Fénix ([email protected]))
  • Re: Zdravím příznivce "chobotnice"

         

    Já ne...
    Občas na něj ale při jízdě myslím. Spíše ale v tom smyslu, jak bych se s ním asi mordovala, když potřebuji jít ze sedla nebo jestli by mi opravdu pomohl, když mám pánev celou zdřevěnělou od bolesti zad.

    [ Zpět ]
    Datum: 01.11.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zdravím příznivce "chobotnice"

           

      Tak to jsem rád, že jsem zanechal aspoň stopu ve Tvé mysli :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 01.11.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Fénix)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zdravím příznivce "chobotnice"

         

    jsem mimo, o co kráčí, prosím?

    [ Zpět ]
    Datum: 01.11.2007
    Autor: vladaza
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zdravím příznivce "chobotnice"

         

    Mohl bys, prosím, nám neznalým nechat odkaz, kde je tvém zlepšováčku hovořeno?
    Děkuji. ;-D

    [ Zpět ]
    Datum: 01.11.2007
    Autor: pavka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zdravím příznivce "chobotnice"

         

    Přestože jsem tvůj článek přečetl a líbil se mi, přestože jsem holýma rukama přepral medvěda brtníka kterého máme vycpaného v muzeu, tolik odvahy na vyzkoušení popruhu jsem nesebral :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 01.11.2007
    Autor: Zden42
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zdravím příznivce "chobotnice"

           

      Na medvěda si tady troufne skoro každý, jak jsem si všiml. Ale nějak na tom nevidím nic odvážného.
      Za pochvalu mého článku však děkuji. Mezitím jsem ve "výzkumu" pokročil ještě o kousek dál a dospěl jsem k jednoznačnému závěru - všechno je v hlavě. A to nejen v mysli, ale i samotný pohyb hlavy při šlapání má rozhodující vliv na celkovou kvalitu a vyváženost pohybu. Většina chyb při šlapání souvisí se špatnou polohou, nebo pohybem hlavy.

      [ Zpět ]
      Datum: 01.11.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Fénix)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

323 cyklistů (9 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024