reklama

Cross plášť silnice a lehký terén

Ahoj, historii jsem prošel, i na Bikeforu pohledal, ale prostě nevím.
Sjel jsem letos pláště a nevím jaké koupit, jezdím tak 60% asfalt a zbytek lesní a polní cesty.
Zatím jsem našel Maxxis Wormdrive, Schwalbe Hurricane nebo Land Cruiser anebo Rubena Sepia a Scilla.
Chtěl bych to v rozměru 700x40, jako jsem měl teď Kendy.

Nějaké doporučení? Dík.

[ Zpět ]
Datum: 15.10.2007
Autor: Žulda
  • Re: Cross plášť silnice a lehký terén

         

    Co tyhle ? http://www.vseprokolo.cz/jizdni-kola/Pl%E1%9At%EC+a+du%9Ae/Pl%E1%9At%EC+trekking/MAXXIS/2694-MAXXIS%20Larsen%20Mimo%20CX%20-%20krosov%FD%20pl%E1%9A%9D.html
    Ale je to 35 na 622 ne 40

    [ Zpět ]
    Datum: 15.10.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jílke)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cross plášť silnice a lehký terén

           

      Není to na silnici moc hrubý vzorek? Přeci jen jsem na silnici víc než v terénu...

      [ Zpět ]
      Datum: 15.10.2007
      Autor: Žulda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cross plášť silnice a lehký terén

         

    http://www.trinnity.cz/Default.asp?CatID=1309...

    Každý z nich má něco do sebe.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.10.2007
    Autor: Petrun
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cross plášť silnice a lehký terén

           

      z trinity bych dal toho michelina, mám stejný vzorek na galusce TUFO a jsem spokojený na silnici i v terénu se dá, dokonce i za vlhka jde / s vyjímkou mokrých kořenů/.

      [ Zpět ]
      Datum: 15.10.2007
      Autor: vladaza
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cross plášť silnice a lehký terén

             

        Tak je asi zkusím, dík.

        [ Zpět ]
        Datum: 15.10.2007
        Autor: Žulda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cross plášť silnice a lehký terén

             

        A kterej vzorek bere mokrý kořeny?? :-))

        [ Zpět ]
        Datum: 15.10.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (wert)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Cross plášť silnice a lehký terén

               

          Záleží spíš na použité směsi než na vzorku. Měkčí směs bere mokrý kořeny ale doslova mizí před očima. Tvrdá směs nebere mokrý kořeny ale vydrží dlouho. Je vždycky to něco za něco. Chce to poslat dotaz přímo na prodejce. Ten by měl vědět co prodává.

          [ Zpět ]
          Datum: 15.10.2007
          Autor: Petrun
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

374 cyklistů (12 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024