reklama

Blatniky do karbonove vidle KELLYS ARC 1.9

Ahoj,

mam nove Kellys ARC 1.9, ale ze zadniho blatniku pridelaneho pod sedlovkou kape voda primo do kazety a vepredu caka na brzdu, podsedlovou trubku a brasnicku.
Predni se mi vesla jen "ploutev na horske kolo pridelana na ramove trubce", protoze do te nizke vidle nedostanu, co je urcene pro silnicni kola (koupil jsem jeden "nasunovaci" blatnik zbytecne a co jsem zkousel jine hlinikove v krame, tak se do toho take nevejdou) a z te "ploutve" to zas kape primo do retezu :-(.
Jak to prosim resite s temi nizkymi karbonovymi vidlemi (konkretne KELLYS ARC 1.9 2007) vy ?

Rad bych na tom jezdil i v zime (moc uz se mi nechce davat dohromady meho nabouraneho Favorita i kdyz jsem jej mel rad, ze by to bylo zas drahe, navic jsem na nove kolo prendal vetsinu vybaveni a zkratka se mi nechce kola moc stridat, kdyz uz zase budu zvykly na nove kolo, na kterem se sedi precejen jinak, i kdyz zatim hur a zatim jeste porad "vychytavam mouchy")
Dik...

[ Zpět ]
Datum: 11.10.2007
Autor: VladaS
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

482 cyklistů (10 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024