reklama

www.bikebazar.cz

Ahoj všem bikerům
Po všemožných problémech a výpadcích cyklobazaru jsme se s kamarádem rozhodli udělat nějaký nový funkční systém. Je na tom stále ještě dost práce, ale základní funkce už běhají tak, jak by měli. Chtěli jsme udělat systém tak, aby se nechalo trochu zamezit případným podvodům - blok uživatele popř. blok IP adresy. Snažili jsme se udělat lepší uživatelské rozhraní, funkce, databázi kradených kol, atd
Prosím pomozte nám rozjet a naplnit bikebazar:)
Všechny návrhy a námitky rádi vyslechneme.
PS klidně každej napište, co od bazaru čekáte a my to budeme snažit nějak dovymyslet:)
Díky Dodo

www.bikebazar.cz

[ Zpět ]
Datum: 26.09.2007
Autor: Dodo1
  • Re: www.bikebazar.cz

Kamarad se uz na nyxu 'durazne' zminil :))

[ Zpět ]
    Datum: 26.09.2007
    Autor: wewerka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Mě tam chybí možnost podat inzerát bez nutnosti registrace.

[ Zpět ]
    Datum: 27.09.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (lukas (nuklearpower@seznam.xx))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Myslím, že na to jdete dobře, registrace mi vůbec nevadí a inzerát jsem už zadal - prodej karbonového rámu Giant, tak uvidím, jak mi bikebazar pomůže najít zájemce. Za sebe - Děkuji.

[ Zpět ]
    Autor: vladaza

Navrhoval bych zvláštní kategorii pro dětská kola.

[ Zpět ]
    Autor: HonzaT
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Partner nejen na kolo

včera
Ahoj, hledám partnera, který jezdí v okolí Prahy nebo kdekoliv jinde na kole (třeba Šumava). Mimo to rád chodí po…

Hledám: Cyklovýlety

včera
Ahoj hledám cyklistku 40-50 L na společné výlety. Rád jezdím na kole,ale jezdit sam to není ono . Jezdim na pohodu…

Hledám: Sportovního kamaráda na kolo

Hledám: Sportovního kamaráda na kolo
23.07.2017
Ahoj, hledám sportovního kamaráda na vyjížďky na silničním nebo horském kole. Uvítám pokud by měl zájem i o lezení…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

126 cyklistů (8 přihlášených)

Okolo Slovenska 2017 (1.7.2017 – 13.7.2017)

Cesta kolem hranic Slovenska se nám zdála jako logické pokračování objezdu České republiky, který jsme…
vlli2 | včera

Dámská proti proudu Ohře a podle tří řek

Dámská měla být čtyřčlenná, podle čtyř řek a ke třem soutokům, ale nemoci nechodí po horách, ale po lidech,…
HMS | 20.07.2017

Rumunský Maramureš a kláštery

Nastal čas pozrieť si nové miesta a lokality – čas dovolenkový. Na tento rok pôvodne plánovaná návšteva…
bi-cyklista | 20.07.2017