reklama

fotky do rajče net

vložila jsem fotky do rajčete dle řazení tak jak proběhlo převzetí a předání nakolíku,ale rajče mi to seřadilo podle abecedního popisu fotek,takže je to zpřeházené.V programu nemůžu najít jak upravit fotky tak aby se to zobrazilo jak jsem si to sestavila.kdo to ví,a´t sem napíše.děkuji.jinak zítra dám sem adresu s těmi přeházenými fotkami,za což se všem omlouvám.

[ Zpět ]
Datum: 19.09.2007
Autor: Arabice
  • Re: fotky do rajče net

Ahoj...Zkus ty fotky ocislovat. Treba takhle 001, 002, 003.... Pak by to snad melo radit od 001 dal.

[ Zpět ]
    Datum: 19.09.2007
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

děkuji za info.číslovala jsem to 1.2.3...Takže zkusím těch 001.002.003...

[ Zpět ]
      Datum: 20.09.2007
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

paráda!podařilo se.ještě jednou díky.Dávám adresu na pražský nakolík ve vlákně

[ Zpět ]
        Datum: 20.09.2007
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: ahoj chlape,cyklisto,turisto.

dnes
Jen dodatekHledám cyklistu,turistu,který již deti má a další neplánuje.Já uz dítě dospelé mám.

Hledám: Ahoj chlape,cyklisto,turisto

dnes
Ahoooj všíchni pohodoví cyklisti a i turusti.Jsem přímo z Prahy a na kole jezdím vetšinou buď jednodenní výlet…

Hledám: Partner nejen na kolo

včera
Ahoj, hledám partnera, který jezdí v okolí Prahy nebo kdekoliv jinde na kole (třeba Šumava). Mimo to rád chodí po…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

287 cyklistů (24 přihlášených)

Okolo Slovenska 2017 (1.7.2017 – 13.7.2017)

Cesta kolem hranic Slovenska se nám zdála jako logické pokračování objezdu České republiky, který jsme…
vlli2 | včera

Dámská proti proudu Ohře a podle tří řek

Dámská měla být čtyřčlenná, podle čtyř řek a ke třem soutokům, ale nemoci nechodí po horách, ale po lidech,…
HMS | 20.07.2017

Rumunský Maramureš a kláštery

Nastal čas pozrieť si nové miesta a lokality – čas dovolenkový. Na tento rok pôvodne plánovaná návšteva…
bi-cyklista | 20.07.2017