Země: Česko Česko

"Nejvice škod v parku napáchají cyklisté"

A jsme zase "na tapetě" :(((
http://www.decin.cz/nejvice-skod-v-parku...

[ Zpět ]
Datum: 09.09.2007
Autor: PepikW
  • Re: "Nejvice škod v parku napáchají cyklisté"

Líbila se mi Tvoje reakce, protože na tu demagogii bylo třeba fakt reagovat. Že to asi nic nezmění je jiná, smutná, skutečnost.Ale bylo by zajímavé sledovat reakci na dotaz, kdo poškodil závory a kdo rozdělal oheň a v jaké relaci je počet porušení zákazů a výše způsobených škod kým a jak. A nakonec se ukáže, že tiskový mluvka parku nemá rád kolaře a tak pustil žluč...

[ Zpět ]
    Datum: 10.09.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (jeník)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

"Největší škody letos napáchal orkán Kyrill"

[ Zpět ]
    Autor: Bubík
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ovšem titulek ti víc utkví v paměti, působí to, jako by cyklisti devastovali přírodu v NP.

[ Zpět ]
      Autor: PepikW

no však! Verbež je to, tyhle cyglistí! Mlátit je přes hlavy a kola zabavovat hned na hranicích parku! Tfujtajxl!

[ Zpět ]
    Autor: Jurimír
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Kalendář – Rájem rozhlednovým 2017

Velký nástěnný kalendář
Rozhledny Středních Čech Kalendář RÁJEM ROZHLEDNOVÝM 2017 je celobarevný, obsahuje 14 listů velikosti A3 na výšku (30×42 cm), na lesklém…
250 Kč

Pestrý život cyklotrempa

Jan Vlasák
Čtvrtá kniha svérázného cestovatele a spisovatele
Čtvrtá kniha je výjimečná tím, že si autor kromě textu a fotografií do ní sám nakreslil obrázky uvádějící jednotlivé kapitoly a je také…
278 Kč
Seznamka

Hledám: Najdu cyklistku - Náchodsko

29.11.2016
Ahoj, hledám cyklistku pro výlety na kole ale i ženu pro život. Já muž 36 let/186 cm/68 kg, nekuřák, se zájmy -…

Hledám: Skupina na silniční kolo Teplice

28.11.2016
Hledám skupinu silničářů z Teplice a okolí s kterými bych mohl jezdit. Já začátečník amatér. NAJDU?

Hledám: Parťáka nebo parťačku

28.11.2016
Hledám parťáka nebo parťačku na silniční kolo Teplice a okolí. Už mě nebaví jezdit pořád sám. NAJDU?
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

143 cyklistů (15 přihlášených)

U mě dobrý aneb ideální místo pro cykloturistiku

Rád bych se s Vámi podělil o některá místa, cíle, krásy či tajemství tří oblastí. A to Holešovska,…
Marťas004 | 12.11.2016

Česká Sibiř, Táborsko a Třeboňsko aneb dovolená třech chlapů

Po týdenní červnové dovolené v Krnovském výběžku - Osoblažsku, Fogin vybral jako další místo pro…
ondrapisklak | 09.11.2016

Bradlo – mohyla M. R. Štefánika

Viděl jsem již hromadu různých památníků. Na Slovensku jsem navštívil při různých zájezdech památník na Dukle…
jarpal | 05.11.2016