reklama

Cyklobraní Jevišovka KPZ

Tak co, kdo se tuto sobotu chystá? Sice to bude spíše Cyklobahní, ale bláto se smyje. Burčáku bude prý připraveno dostatečné množství!

Datum: 06.09.2007
Autor: hekynen
  • Re: Cyklobraní Jevišovka KPZ

         

    http://www.kolopro.cz/zav/cyklobrani
    Prevyseni 215m na 66 km, takze odsroubovat malou a stredni placku :o)
    Koukal jsem se vam na pocasi, ale melo by to jit, maximalne prehanky, tak klid :o)

    [ Zpět ]
    Datum: 06.09.2007
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklobraní Jevišovka KPZ

           

      No já to odmontuju:-) Bohužel tady intenzivně pršelo dva dny v kuse, takže bude bláto, bláto a bláto...

      [ Zpět ]
      Datum: 06.09.2007
      Autor: hekynen
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklobraní Jevišovka KPZ

         

    burčák se letos obzvláště vydařil, byla jsem na koštu na Dunajovických hodech :-)))) letos už nechcu ani sklinku :-)))

    [ Zpět ]
    Datum: 08.09.2007
    Autor: alvapinka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklobraní Jevišovka KPZ

           

      Já byl včera na Mikulovském vinobraní a tamní burčák byl taky jedinečný.Dostal jsem ho do sebe za noc cca 2l,tak čekám na výsledek :-))))

      [ Zpět ]
      Datum: 09.09.2007
      Autor: Karel4
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklobraní Jevišovka KPZ

         

    Tak co, jaxe ti jelo? A burcaku i bahna bylo dost? :o)

    [ Zpět ]
    Datum: 09.09.2007
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklobraní Jevišovka KPZ

           

      Bahno až tak hrozné nebylo, polňačky sice byly "vlhké", ale blato se nelepilo. Bahenní koupele byly jen na jednom úseku, ovšem ale stály opradu za to. Okusil jsem na vlastní kůži, v prvním okruhu jsem to tam neukočíroval a zalehl:-). Nejelo se mi ale moc dobře, pláště do sucha a prašna se opravdu na ten marast nehodily - minulý týden jsem je nechal předělat na notubes, tak se mi je nechtělo měnit... Navíc mne opět chytaly křeče, mám podezření, že to je od zimy (zebou mne prsty na nohách). V Otrokovicích mne byla na nohy (prsty) zima taky (jak nám tam hned na startu sprchlo), při Černé Hoře se jelo přes brody a potom mne začaly taky chytat křeče. Hold budu muset asi koupit zimní tretry... Anebo jezdit v gumákách:-))
      Burčák byl výborný, dost ho bylo, atmosféra byla výborná. Bohužel jsem ale musel po vyhlášení vítězů ject domů, takže burčáku jsem koštl jen dva pohárky (byl jsem řidič). Navíc bylo v Mikulově vinobraní a policajtů všude jak vyrojených...
      Závod byl hrozně rychlý, dokonce i jedno stoupáníčko tam bylo (v Rakousku), pár krátkých sjezdíků taky. Někteří závodníci cestou "dopovali" u sklípků.
      Příští rok jedu zase.

      [ Zpět ]
      Datum: 09.09.2007
      Autor: hekynen
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

327 cyklistů (14 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024