reklama

Neonové Svietiace Čiapočky LED

Neonové Svietiace Čiapočky LED, neviete o dakych vyrbcoch?O co ide?Vidim to na bicykloch,ked sa da koleso do pohybu zacne to svietit, o co ide?

[ Zpět ]
Datum: 31.08.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (Juro)
  • Re: Neonové Svietiace Čiapočky LED

         

    nejsem si jistej odkud jsem to objednával, ale zkuse mrknout sem:
    http://www.spal.cz/detail/neony/svitici-cepicky...
    http://www.r-evolution.cz/index.php?detail=178

    [ Zpět ]
    Datum: 31.08.2007
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Neonové Svietiace Čiapočky LED

           

      Na aukru.cz je koupíš celkem levně.

      [ Zpět ]
      Datum: 31.08.2007
      Autor: Holfi
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Neonové Svietiace Čiapočky LED

           

      No hej,ale na tej adrese spal.cz mi pridu tie capicky ako na velke ventily,alebo sa mi to len zda ze je to zvacsene?Bude to pasovat na bicykel?

      [ Zpět ]
      Datum: 31.08.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Juro)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Neonové Svietiace Čiapočky LED

             

        oni jsou asi 1,5 - 2cm vysoký (někam ty baterie, pidiplošák a diodu dát musíš) a našroubovat na kolo ti půjdou, pokud máš autoventilky. Jinak ne! (leda s nějakou redukcí)

        [ Zpět ]
        Datum: 01.09.2007
        Autor: Jurimír
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Neonové Svietiace Čiapočky LED

         

    Nechci ti kazit radost. U nás je mají v kameňáku. Jeden náctiletý od nás je má. Střih jsem si s tím sjezd padesátkou a docela jsem cítil jak to vibruje v řídíkách.

    [ Zpět ]
    Datum: 01.09.2007
    Autor: Petrun
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Neonové Svietiace Čiapočky LED

           

      u mě nic a jel jsem s nima přes sedmdesát. Akorát se mi zdálo, že to nesvítí tak moc a raději jsem tam dal blikající odrazky do výpletu

      [ Zpět ]
      Datum: 01.09.2007
      Autor: Jurimír
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Neonové Svietiace Čiapočky LED

             

        Ty máš ve předu ale menší průměr kola, že? Tohle byl průměr 28".

        [ Zpět ]
        Datum: 01.09.2007
        Autor: Petrun
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Neonové Svietiace Čiapočky LED

               

          Jasan. Já mám 20" to je sakra rozdíl.

          [ Zpět ]
          Datum: 01.09.2007
          Autor: Jurimír
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

305 cyklistů (9 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024