reklama

Teplejší doplněk na nohy ke kraťasům

Mám cyklokraťasy a rád bych v nich jezdíl déle ať se mírně ochladí (nemyslím třeba za 2 měsíce). Proto bych se chtěl zeptat zda je vhodné koupit třeba tohle http://www.moira.cz/index.php?sekce=17 konkrétně tyhle TR/DN2 - spodky s dlouhou nohavicí a na to vozit ty cyklokraťasy. Dá se to takhle zkombinovat nebo byste navrhli lepší řešení? Dlouhé cyklokraťasy teď kupovat nemíním..

[ Zpět ]
Datum: 26.08.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (Marf105)
  • Re: Teplejší doplněk na nohy ke kraťasům

Já jezdím sice s normálníma kraťasama (necyklo-bez vložky) ale v horším počasí pod to dávám podobný spodky. Moiru nemůžu, takže mám merino od Devoldu, ale princip bude stejný. Mě to vyhovuje a viděl jsem v podobné kombinaci vícero kolistů, takže určitě nejsem jediný.

[ Zpět ]
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

http://www.global-sport.cz/cyklo/obleceni-na...
    Rychleji se to obléká i svléká a vejdou se do podsedlové brašničky nebo do kapsy dresu.

[ Zpět ]
    Autor: Petrun
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

To by možná taky nebylo špatné, vyjde to levněji a až bude více chladno tak to můžu začít řešit znovu. :-)

[ Zpět ]
      Datum: 27.08.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Marf105)

urcite je to lepsi nez tahat cele dlouhe podvlikacky. Btw. super jsou i navleky na ruce :)

[ Zpět ]
        Autor: LeeLoo

Jj, využívám je snad ještě častěji než ty na nohy;)

[ Zpět ]
          Autor: Neregistrovaný uživatel (mira.l)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
17.10.2017
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.

Hledám: V létě do Itálie

14.10.2017
Hezký den Hledám někoho, kdo by jel příští rok, 2018, v létě do Itálie.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

222 cyklistů (21 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017