reklama

Výkonější blikačka než superflash ?

Ahoj.
Nevíte o něčem ještě výkonějším, než je superflash ?

[ Zpět ]
Datum: 26.08.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (xpetr01)
  • Re: Výkonější blikačka než superflash ?

         

    K čemu ti to bude, už superflasch je tak výkonná, že se za dotyčným s tímto vybavením nedá jezdit a musí být zařazen nakonec pelotonu.

    [ Zpět ]
    Datum: 26.08.2007
    Autor: Peldy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Výkonější blikačka než superflash ?

           

      Nemusí. Má to 2 režimy (naštěstí jen 2). Když se přepne na normální svícení, je to v pohodě. To že to oslňuje řidiče je super. Díky tomu nás předjíždějí s normálním bočním odstupem a ne natěsno jako stupidní hovada. Uvažuju o tom že namontuju dozadu ještě jednu.

      [ Zpět ]
      Datum: 26.08.2007
      Autor: Petrun
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Výkonější blikačka než superflash ?

             

        A nejlepší na tom je, že to světlo respektují i ve dne a přeci jenom míjí větším obloukem.

        [ Zpět ]
        Datum: 26.08.2007
        Autor: Holfi
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Výkonější blikačka než superflash ?

             

        no nevím, když se to přepne na normální svícení, tak po pár minutách mi to stejně začne vadit tak, že dotyčného buď předjíždím nebo nechám ujet a ztratit se v dáli, ale jet za ním nemůžu. Ale kvůli autům je to super! Jako řidič superflasch na kolistech vidím velmi rád. Nelze ho přehlédnout a je vidět zdaleka, takže se člověk stačí připravit a ne jako když se mi na jednou pár metrů přede mnou vynoří do té doby neviditelný ciklista. Ale když jedu v pelotonu na kole, zapínám druhou, podstatně slabší blikačku, a uperflaschku mám vypnutou nebo jedu na konci.

        [ Zpět ]
        Datum: 26.08.2007
        Autor: Jurimír
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Výkonější blikačka než superflash ?

               

          Takové bezmozky vidím každé ráno jak v černých hadrech, neosvětlení zatáčejí do jednosměrky. Je nepochopitelné že je takto potkávám už 5 let a ještě jsou na živu. Bohužel nám tím dost kazí pověst. Ze začátku jsem jim nadával ale pak jsem to vzdal, dělají hluché.

          [ Zpět ]
          Datum: 26.08.2007
          Autor: Petrun
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Výkonější blikačka než superflash ?

                 

            já potkal včera dva takové, když jsem se vracel z Huntovské lávky. Jeli naštěsí proti, takže po druhé straně silnice než já. Ale na jaře jsem potkal na kole magora v černým, na tmavým kole, bez odrazek či jakýchkoli reflexních prvků na oblečení nebo kole či pláštích (a bez helmy) A ještě jel magor po levý krajnici. Potkal jsem ho ráno (za tmy) při cestě do práce kousek za Olivovnou v Říčanech v zatáčce. Jel jsem na kole asi třicet a najednou tenhle magor proti mě. Naštěstí jsme se vyhli, ale bylo to o pár centimetrů. Byl jsem tak vyplesklej, že než jsem se vzpamatoval, tak jsem byl o půl kiláku níž. Jinak bych ho asi z toho kola sundal a nakopal.

            [ Zpět ]
            Datum: 26.08.2007
            Autor: Jurimír
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Výkonější blikačka než superflash ?

                   

              No vis jak jsem vcera nadaval, ze to me Merino je cerne!!!:-) Nastesti jsem mel svetlo a v baglu obycejne bile tricko. Ono fakt asi neni moc videt uz i za sera, kdyz ma clovek cerne gate a cerne tricko.

              [ Zpět ]
              Datum: 26.08.2007
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Výkonější blikačka než superflash ?

                     

                není no. Já si právě proto pořídil to merino v kombinaci s červenou. (nakonec včera jsi to viděl) Měli ještě další barvy atřeba i svítivě zelenou, ta by asi byla v tomhle směru ještě lepší, ale nelíbila se mi.

                [ Zpět ]
                Datum: 26.08.2007
                Autor: Jurimír
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Výkonější blikačka než superflash ?

         

    napadá mě leda fotoblesk potažený červeným celofánem :o)

    [ Zpět ]
    Datum: 26.08.2007
    Autor: Aladin
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Výkonější blikačka než superflash ?

           

      V tuning shopu se da koupit elektronika a dve vybojky (skoro jako z blesku). Je to napajene (prekvapive;) 12V a blika to dost otravne. Jsou k tomu i takove barevne sprcky na vybojky, aby to blikalo cervene. Stoji to asi petikilco. Nemam, jen jsem to videl ve vitrine a nekde o tom cetl.

      [ Zpět ]
      Datum: 28.08.2007
      Autor: E-Ryc
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Výkonější blikačka než superflash ?

         

    Dvě a víc superfleší.

    [ Zpět ]
    Datum: 26.08.2007
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Výkonější blikačka než superflash ?

         

    http://www.sweb.cz/bikeriders/halogen/index.html
    ...dole na strance

    Nezkousel jsem to, ale asi to musi svitit dost...
    Podle autora je to jako kdyz pristava lletadlo :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 28.08.2007
    Autor: mgt
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

361 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024