reklama

ČSC Český svaz cyklistiky

Dobrý den všem cyklistům. Mám prosbu, jestli mi můžete pomoci v mém souboji s mocenskými strukturami ČSC. Vidím jako největší problém neschopnost stávající vedení ČSC zastupovat zájmy cyklistů. Chtěl bych, aby byla možnost, aby řadový člen mohl volit své zástupce do tohoto svazu. Ne tak je tomu dosud aby si členi VV vybírali své voliče. Zkrátka mám vážné podezření na porušování demokracie v této instituci. Zároveň budu rád když mi napíšete své zkušenosti s touto organizací a na to jak Nás, Vás cyklisty zastupuje. Děkuji Karel Kopr

Datum: 11.08.2007
  • Re: ČSC Český svaz cyklistiky

         

    ač cyklista, mě ČSC nezastupuje

    [ Zpět ]
    Datum: 11.08.2007
    Autor: Aladin
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: ČSC Český svaz cyklistiky

         

    Směješ-li se, zastupuje tě zřejmě dobře.
    Mě nezastupuje, neprospívá ani neškodí.
    Potřebuji-li něco, obracím se s důvěrou na ADFC. ;-)

    [ Zpět ]
    Datum: 11.08.2007
    Autor: AV
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: ČSC Český svaz cyklistiky

         

    ČSC existuje ? ;o)
    Mě zastupuje ČEMBA, ta aspoň něco dělá.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.08.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: ČSC Český svaz cyklistiky

           

      Asi tak.

      [ Zpět ]
      Datum: 11.08.2007
      Autor: wewerka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: ČSC Český svaz cyklistiky

         

    Mě zastupuje JUDr Zzaorálková.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.08.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (puklik)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: ČSC Český svaz cyklistiky

           

      Jo, tak to mas dobry, ze te zastupuje, ale dost blby, ze to potrebujes, tak hlavne at nesedis moc dlouho, budes nam tady chybet ;o))))

      [ Zpět ]
      Datum: 11.08.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: ČSC Český svaz cyklistiky

         

    ...a mě zastupuje vrstevnice :-))

    [ Zpět ]
    Datum: 12.08.2007
    Autor: Biker65
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

292 cyklistů (11 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024