reklama

Návod ke kompjútru.

Ahoj. Moje cyklistická kamarádka dostala darem Cateye Enduro 8, bohužel bez návodu v čestině i angličtině. Zřejmě verze určená pro Polynézii a Eskymáky. Vím už, že to má 8 funkcí, je určen pro 2 obvody kola, ale jak se ten obvod zadává, jak se to mezi nimi přepíná, jak se vkládají hodiny atd. nějak neumím. Nemůžete, prosím, někdo pomoci? Děkuji.

[ Zpět ]
Datum: 16.05.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Aorline)
  • Re: Návod ke kompjútru.

Pokud umíš anglicky tak, http://www.cateye.com/en/products/viewProduct...

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Aleš)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

No, a pokud anglicky neumíš, tak se stáhnout ze stránek Athor...

http://www.author.cz/download.php?FNAME...

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarda)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

To je teda paráda, jedna věta a tolik chyb...:-(

...se dá stáhnout ze stránek Author...

[ Zpět ]
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarda)

Aleši, Jardo, moc Vám oběma díky. Nakonec jsem vzal ten český návod od autora, vůbec jsem nevěděl, že se to tam dá najít. Já jí řeknu, že to je od Vás a když mi za to třeba něco dobrýho uvaří, tak až to budu jíst si na Vás vzpomenu.

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: kamaradku pro jizdu na kole po sumave

26.06.2017
Uz me nebavi jezdit sam a tak bych rad nasel kamaradku ktera ma rada vylety hlavne na kole ale nebranim se ani…

Hledám: Společně nejen na kolo

26.06.2017
35 letý svobodný středoškolák hledá kamarádku pro společné vyjížďky

Hledám: spolu - zájezdy, výlety

23.06.2017
Ahoj, hledám cyklistu, cyklistku pro společnou účast na zájezdech, pro společné výlety. Pohodová jízda, žádné…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

159 cyklistů (7 přihlášených)

Galdhøpiggen 2017

Hirtshals se za obzorem ztrácí, Larvik se z moře vynoří, nám cestu krášlí změna, nad mořskou vlnou pěna, když…
Quatsch | 24.06.2017

Z Vrchlabí do Hřenska podél Labe

Jaro pokročilo, takže je čas na další cyklovýlet. Jako první letošní přišla na řadu jízda podél Labe z…
vlakr | 23.06.2017

Maďarsko cyklistům (ne)přející

Úvod Po několika zkušenostech s putováním na kolech (Graz - Břeclav, Praha - Brno, Linz - Znojmo, Šumava),…
fractal | 14.06.2017