reklama

Malé pumpičky TOPEAK

Byl jsem tuhle až v Praze a viděl jsem tam v cyklochrámu konzumu takový úplně malilinkatý pumpičky TOPEAK. Mám k téhle značce důvěru, ale tyhle vypadaly podezřele. Měly asi dva, tři typy a jedna z nich byla dokonce karbonová! Myslíte, že to funguje?

[ Zpět ]
Datum: 31.07.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (neregmirekbik)
  • Re: Malé pumpičky TOPEAK

         

    Funguje to určitě. Já od nich používám velkou pumpu na domácí pumpování. Ta mrňavá karbonová fouká až do 160 PSI - ale má malou komoru, tak se nadřeš než nafoukneš bajkovej plášť. Mám takovýho mrňouse taky - od Crankbrothers. Má přepínání velký objem/velký tlak, ale pumpování je porod a beru to jen jako nouzovku. A protože jsem od přírody línej, tak vozím bombičky - nasadím, otočím ventil a za pět vteřin už zase jedu...

    [ Zpět ]
    Datum: 31.07.2007
    Autor: ckp13
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Malé pumpičky TOPEAK

           

      nad bombickama sem taky premyslel. Na kolik jedna vyjde? a staci jedna na nahusteni celeho kola, nebo se musi pouzit dve?

      [ Zpět ]
      Datum: 31.07.2007
      Autor: pb
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Malé pumpičky TOPEAK

             

        Stačí jedna na jedno kolo a ještě trocha zbyde (podle rozměru pláště). Ceny jsou různé. Dnes jsem kupoval jednu za cca 100,- ale kupoval jsem taky za cca 60,- Jak kde.

        [ Zpět ]
        Datum: 31.07.2007
        Autor: ckp13
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Malé pumpičky TOPEAK

             

        Na vyssi tlak nebo sirsi plast staci jedna, ale ne ta mensi 12g, ale 16-i gramova (obsah CO2 vevnitr).
        Vozim si je z CR :o) v Hervisu maji balicek po 5 ks (tech vetsich, 16g) po 249,- Kc, takze asi 50 Kc za kus.

        [ Zpět ]
        Datum: 01.08.2007
        Autor: vasek
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Malé pumpičky TOPEAK

               

          A co tohle, tím to nejde ??
          http://www.hrnec.cz/bombicky/sifon-a-slehacka...

          [ Zpět ]
          Datum: 01.08.2007
          Autor: Holfi
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Malé pumpičky TOPEAK

                 

            :o) Ne, nejde.

            [ Zpět ]
            Datum: 02.08.2007
            Autor: vasek
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Malé pumpičky TOPEAK

                 

            Do některých pumpiček nebo přes redukci se taky dají někdy použít, ale mají pár docela zásadních nedostatků. Jednou nenafoukneš ani jedno kolo, když má plášť větší objem, tak nestačí ani dvě.

            [ Zpět ]
            Datum: 03.08.2007
            Autor: Mlok
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Malé pumpičky TOPEAK

         

    Určitě to funguje, jinak by to asi neprodávali ;-) Otázkou je na co to chceš vlastně používat ;-))))

    [ Zpět ]
    Datum: 31.07.2007
    Autor: Jarda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Malé pumpičky TOPEAK

           

      Můžu ti ukázat celou škálu věcí pumpičkama počínaje, které se prodávají a nefungují :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 31.07.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Malé pumpičky TOPEAK

         

    Ahoj, neregmirkubiku :-))). Zrovna včera jsem si ji koupil na silničku - je to ta, co o ní píše ckp13, ale v hliníkovém provedení (stála 599, zatímco karbonová přes 1400). Fascinuje mě velikost - trochu tlustší propisovačka. Perfektně čistě provedená. Údajně fouká na 160 psů, tak jsem se v krámě dohod, že když nenafouká na 130, tak ji přijedu vrátit. Musím potvrdit, že bez problémů zvládá 140 psů, víc jsem to nezkoušel. A protože se jedná o silniční úzký gumy, tak to jde i dost rychle - jsem absolutně spokojen.
    Pro případné zájemce doplňuji, že na krámě mají i větší hliníkové provedení (699,-) a pak i tohle větší se šlahounkem, obě foukají 160 psů. Vše v Bikeexpertu na Karláku :-). Mohu jen a jen doporučit!

    [ Zpět ]
    Datum: 01.08.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Ai)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

307 cyklistů (21 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024