reklama

řeším problém jestli počkat na slevy a koupit zlevněné kolo Amul

řeším problém jestli počkat na slevy a koupit zlevněné kolo Amulet 11,4, merida 500,700, nebo rock machine el nino nebo jít koupit kolo hned abych mohl jezdit ale to je trochu někde jinde rock mach. Flash manitou,merida300,amulet maniac tak prosím o každou radu které kolo zatím se přikláním k amulet 11,4. Díky všem

[ Zpět ]
Datum: 29.07.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (Kůča)
  • Re: řeším problém jestli počkat na slevy a koupit zlevněné kolo

         

    Když budeš čekat, může se ti stát, že požadované kolo už nebude k mání nebo nebude k mání v potřebné velikosti.

    [ Zpět ]
    Datum: 29.07.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: řeším problém jestli počkat na slevy a koupit zlevněné kolo

           

      to je pravda ale všude tady čtu raději počkat na slevy a koupit lepší za menší peníz tak mi to přišlo logický. Sakra kde teď vzít prachy a nekrást

      [ Zpět ]
      Datum: 15.08.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (kůča ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: řeším problém jestli počkat na slevy a koupit zlevněné kolo

             

        Jo zapomněl jsem říct že jsem koukal k Bradskýmu Liberec a má tam amulet maniac komplet v deoře za 10990 nebo fanatic za 12990 to mě přišlo docela dobrý kolo za ty prachy nějaká reakce na kola Amulet?

        [ Zpět ]
        Datum: 15.08.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (kůča ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: řeším problém jestli počkat na slevy a koupit zlevněné kolo

               

          Dám ti nenáviděnou radu - zadej výraz nahoru do hledáčku a vypadne ti toho fůra :o)))
          Když to ale shrnu - je to průměr. Pokud ho nechceš používat na nějaké výstřednosti a to kolo ti po všech stránkách sedne, pak ho ber.

          [ Zpět ]
          Datum: 15.08.2007
          Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: řeším problém jestli počkat na slevy a koupit zlevněné kolo

                 

            jsem trochu překvapenej začal jsem se o kola zajímat abych nekoupil uplnej šrot a přijde mi že pokud nemá člověk kolo za 30 tis tak se na tom nedá jet ani pro rohlíky ale díky za rady.

            [ Zpět ]
            Datum: 17.08.2007
            Autor: Neregistrovaný uživatel (kůča)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: řeším problém jestli počkat na slevy a koupit zlevněné kolo

                   

              Ale to je blbost. měla jsem kolo za desítku a sloužilo dobře i na dovolené v alpách.
              A to že má někdo kolo za >30 a pak s ním jezdí hlavně jen po městě je jiná věc.
              Ale každý preferuje něco jiného, takže rady dostaneš různé.
              Ale i některá městká kola stojí dvojnásobek toho za co chceš ty.
              Zajdi do nějakého dobrého obchodu a nech si poradit. Když jim vysvětlíš co od kola chceš tak ti určitě poradí. A když dostaneš rady od vícero prodejcu tak si sám uděláš obrázek kdo chce jen za každou cenu prodat a kdo ti chce skutečně poradit (ikdyž prodat chtějí všici)

              [ Zpět ]
              Datum: 17.08.2007
              Autor: Navara
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: řeším problém jestli počkat na slevy a koupit zlevněné kolo

                     

                Jo to je moje řeč už jsem byl ve všech krámech na Liberecku chtěl jsem koupit Amulet 11,4 jenže jsem vzal ženu na kolo měl jsem půjčené no a bylo to a teď potřebuju 2 takže musím vybrat podle financí tak se mi zamlouvá Amulet Maniac nebo Fanatic myslím že slušně osazené za rozumné peníze.

                [ Zpět ]
                Datum: 17.08.2007
                Autor: Neregistrovaný uživatel (kůča)
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

334 cyklistů (9 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024