reklama

Nazor na kolo

zdravim lidi chtel bych si koupit nejaky kolo na celkem normani jezdeni okolo baraku a po okoli obcas nejaka vyjizdka po horach..Jedno jsem si vybral ale ani ne tak kuli komponentum pac tomu vubec nerozumim ale spis proto ze se mi libi ten design (cerna varianta)..Zajimal by me vas nazor popripade kdybyste meli v zaloze nejaky jiny kolo rad se podivam, chci se vejit tak do 12 tisic asi.. Dikes
tady je link:
http://www.bike-eshop.cz/horska-kola-mongoose...

[ Zpět ]
Datum: 16.07.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (MartasVolnas)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: spolu - zájezdy, výlety

dnes
Ahoj, hledám cyklistu, cyklistku pro společnou účast na zájezdech, pro společné výlety. Pohodová jízda, žádné…

Hledám: Na spolecne vyjizdky

včera
Ahoj, timto zdravim vsechny kdo bude tento text cist Hledam cyklistku, cyklistu, ktery(a) nema s kym jezdit jako…

Hledám: Bulharsko na kole

19.06.2017
Někdo s CK Alpina Bulharské hory na kole? Červenec nebo srpen. 48+, je jedno odkud jsi Míša
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

294 cyklistů (22 přihlášených)

Z Vrchlabí do Hřenska podél Labe

Jaro pokročilo, takže je čas na další cyklovýlet. Jako první letošní přišla na řadu jízda podél Labe z…
vlakr | dnes

Maďarsko cyklistům (ne)přející

Úvod Po několika zkušenostech s putováním na kolech (Graz - Břeclav, Praha - Brno, Linz - Znojmo, Šumava),…
fractal | 14.06.2017

Jak jsem nedokončil Půlželezňák

Jelikož moje videa zatím úspěchy neslaví, zkusím opět napsat nějakou pohádku a uvidím, zda to dopadne lépe...…
Jrr | 29.05.2017