reklama

Sháním rohy na řidítka, které jsou delší,, nemaji

Sháním rohy na řidítka, které jsou delší,, nemaji žádné ergonomické profilování, ale pouze kruhový průřez. Něco na způsob http://ritcheylogic.com/web/Ritchey~Logic... jenom o pár centimetrů delší.
Neznáte českého výrobce rohů? Domluvil bych s nima individuálku.

[ Zpět ]
Datum: 13.07.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (kolista)
  • Re: Sháním rohy na řidítka, které jsou delší,, nemaji

         

    Hodně dlouhé a zahnuté rohy jsem teď viděl ve Vlašimi - výrobce author. Zkus se podívat na www.author.cz.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.07.2007
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sháním rohy na řidítka, které jsou delší,, nemaji

         

    Radím ti - nechoď do dlouhých rohů,je to out a budeš vypadat nebikersky.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.07.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (neregmirekbik)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sháním rohy na řidítka, které jsou delší,, nem

           

      :-)
      protoze to nebude na kole, tak to, ze nebudu vypadat jako spravny biker mi nevadi. Nepotrebuju nijak extremne dlouhe rohy, jenom o trosku, abych tam mohl pridelat brzdove paky. Asi bych mel presne vysvetlit o co mi jde. Bude to na lehokolo... riditka budou umisteny v nestandardni poloze (oproti kolu), proto nejpohodlnejsi poloha drzeni bude za rohy. Proto tam potrebuju pridelat brzdove paky.

      [ Zpět ]
      Datum: 13.07.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (kolista)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sháním rohy na řidítka, které jsou delší,, nem

           

      Tak s tím souhlasím. Dlouhé a zahnuté rohy vypadají hrozně.

      [ Zpět ]
      Datum: 14.07.2007
      Autor: Biker65
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sháním rohy na řidítka, které jsou delší,, nemaji

         

    Jenom tak pro zajímavost, máš představu jak by měly být dlouhé?

    [ Zpět ]
    Datum: 13.07.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (ABC)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sháním rohy na řidítka, které jsou delší,, nem

           

      Nevim, od kama se ma merit delka rohu, ale ja bych potreboval, aby samotna trubka za kterou se to drzi byla dlouha minimalne 13cm. Kdyz bude o par centrimetru delsi, tim lip.

      [ Zpět ]
      Datum: 15.07.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (kolista)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sháním rohy na řidítka, které jsou delší,, nemaji

         

    Možná by šlo koupit nějaké krátké z pevnějšího materiálu a domluvit se s nějakým obraběčem a on by tam ten zbytek na prodloužení dolisoval nebo by tam mohl udělat i závit. Určitě by to pro něj bylo jednodušší než vyrábět celé dlouhé i s úchytem na řidítka..

    [ Zpět ]
    Datum: 13.07.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Tony)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sháním rohy na řidítka, které jsou delší,, nem

         

    V Tescu mají Al rohy které se nechají natočit.Uvnitř je podobný klín jako na představci.Sundáš zahnutou trubku a nahradíš jinou která bude vyhovovat. Já používám elektrikářskou pancéřku.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.07.2007
    Autor: 62jarda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sháním rohy na řidítka, které jsou delší,, nem

           

      to vubec neni spatny napad

      [ Zpět ]
      Datum: 15.07.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (kolista)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

382 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024