reklama

Krosove kolo do 17000,-

Chtel bych si koupit krosove kolo a jsem omezen;-) 17000,-. Nemuzu se rozhodnout mezi Meridou Crossway TFS 500-V Sport(http://www.merida-bike.cz/prodej/crossway-tfs... a Authorem ZENITH(http://www.author.cz/kola/katalog/&aid=0... Mohli by jste poradit-srovnat popr doporucit jine?
Diky moc

[ Zpět ]
Datum: 12.07.2007
Autor: vitas
  • Re: Krosove kolo do 17000,-

         

    Co mohu doporučit je zajít do nějaké prodejny a pořádně si je prohlídnout a hlavně se na každém z nich projet. Každé kolo má jinou geometrii, výbavu a hlavně každému vyhovuje něco jiného. V dnešní době je Cros asi nejoptimálnější volba. Se shimano Deore chybu neuděláte. Lepší výbava už je podle mě zbytečná investice. Hlavně že to má 27 převodů. Já mám už nějakej ten pátek Author Zenith (ale bez přední odpružené vidlice, protože to v té době nebyl standard u tohohle typu kol) a nemůžu si ho vynachválit. Kupoval jsem ho před 8 lety za 20000,- jako nejvyšší model od Authora. I když teď ta Merida na obrázku a podle výbavy nevypadá vůbec špatně. Dále doporučuji dokoupit nášlapy pro lepší požitek z nového kola.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.07.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (nydlak ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

380 cyklistů (11 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024