reklama

NaKolík - Moravskoslezský kraj

..protože byl vznesen dotaz na Moravskoslezský kraj v Olomouckém kraji, tak zakládám tuto diskuzi jen pro tento kraj.
Situace se má u nás takto:
Já si dojedu 21.7. v sobotu z Krnova na Praděd, kde mi ho předá Staňa (a doprovod) z Olomouckého kraje. Z Pradědu dovezu kolík do Krnova. V neděli objedu Osoblažsko a k večeru ho předám Krtkovi, který s ním odjede za Pavlem do Třince, který ho bude mít asi 2 dny. Pavel ho pak předá na Lysé hoře asi zpátky Krtkovi. Zatím se nám neozvala Luis (asi z Ostravy), takže v Beskydech je ještě možná nějaká změna trasy.
Podrobnosti, fotky apod. z MK budou u mě na webu www.cyklistikakrnov.com, ale až se nám ozve Luis a dohodneme se přesně na trase.
Kdo bude chtít se samozřejmě může přidat.

Datum: 09.07.2007
Autor: Asterix
  • Re: NaKolík - Moravskoslezský kraj

         

    Nejsem sice z Moravskoslezského kraje ale ze Zlínského. Navzdory tomu bych se předání Nákolíku na Lysé hoře rád zůčastnil.ALE! Příští týden odjíždím s kolem na měsíc do ciziny a přes víkend ho budu balit do vaku. Takže se tohoto pietního aktu bohužel nezúčastním. Tímto aspoň zdravím všechny štafetové jezdce :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 10.07.2007
    Autor: Zden42
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: NaKolík - Moravskoslezský kraj

           

      Ať se ti na Korsice líbí :o))) A ať se neuvaříš horkem - v tomhle období jsou tam tropy :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 10.07.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: NaKolík - Moravskoslezský kraj

             

        Je to Kréta. Díky za přání. Tropy miluju!

        [ Zpět ]
        Datum: 10.07.2007
        Autor: Zden42
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: NaKolík - Moravskoslezský kraj

               

          No jo, dyž ono to obojí začíná na "š" :o)))
          Nicméně užij si to a ať potkáš co nejmíň "kreténů" :o)))

          [ Zpět ]
          Datum: 10.07.2007
          Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: NaKolík - Moravskoslezský kraj

         

    Cau cau, mas to sice i ve vzkazu, ale pisnu to jeste sem, sobota mi moc nepasuje, co nedele? Ja musim z patku na sobotu a ze soboty na neeli na nocni, ale v tu sobotu se mi snad podari zdrhnout z prace kolem pulnoci at se kapku prospim a muzu vyrazit.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.07.2007
    Autor: Stana
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: NaKolík - Moravskoslezský kraj

         

    Takže dle posledního "tvrdého vyjednávání" s Pavlem Z. to v Morsl. kraji vypadá následovně: V neděli 22.7. přebírám štafetu od Asterixe v Krnově, dovezu jej do Havířova. V pondělí plánuji její "povození" Karvinskem, včetně výjezdu na Lysou. Nákolík pak předám Pavlovi Zubkovi ještě v pondělí 23.7. asi v Komorní Lhotce k večeru. Už se přihlásila i Luis, zbude na ni, jak se dohodne s Pavlem, ten bude mít Nákolík asi až do 31.7., pak je domluvena předávka s Jardou v Rožnově ( za Zlínsky kraj)

    [ Zpět ]
    Datum: 11.07.2007
    Autor: Krtek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: NaKolík - Moravskoslezský kraj

           

      Ahoj, já jsem domluvená že si ho přeberu ve středu 25. ve FM na nádru a pěkně ho odvezu do OVY a pak s ním něco asi ve čtvrtek a pátek podniknu a v sobotu poputuje směr Kroměříž na předávku, ale ještě bude dohodnuté místo. Upřesním později. Jakožto poslední budu mít asi nějaké úkoly může mě s nimi někdo seznámit? Děkuji, a všem hodně zdaru!
      Luisa

      [ Zpět ]
      Datum: 15.07.2007
      Autor: Luisa
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: NaKolík - Moravskoslezský kraj

         

    Dneska 19.7. v 16.00 mi Stana úspěšně předal štafetu na Slezské Hartě.
    Info a fotky z MS kraje najdete průběžně zde
    http://www.cyklistikakrnov.com/Cykloturistika...
    Fotky z dnešního dne počítám, že by se mohli objevit na webu zítra k večeru

    [ Zpět ]
    Datum: 19.07.2007
    Autor: Asterix
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: NaKolík - Moravskoslezský kraj

         

    Přidal jsem fotky z předávky u přehrady Slezská Harta + krátký článek
    http://www.cyklistikakrnov.com/Cykloturistika...

    [ Zpět ]
    Datum: 21.07.2007
    Autor: Asterix
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: NaKolík - Moravskoslezský kraj

           

      přidány fotky ze sobotní jízdy. Zítra budou i z nedělní jízdy a předávky
      (články budou během příštího týdne)

      [ Zpět ]
      Datum: 22.07.2007
      Autor: Asterix
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: NaKolík - Moravskoslezský kraj

             

        Na webu mám již všechny fotogalerie ze tří dnů a dva popisy cest
        1) po váchodní straně přehrady Slezská Harta, přes Bruntál do Krnova
        2) Z Krnova přes rozhlednu, větrné mlýny, vodní nádrž, letiště zpátky do krnova
        3) Z Krnova osoblažskem, k hran.př v Osoblaze, Krnově a na rozhlednu V Krnově

        [ Zpět ]
        Datum: 23.07.2007
        Autor: Asterix
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: NaKolík - Moravskoslezský kraj

               

          Jinak v neděli jsem předal kolík Krtkovi do Havířova,a dnes v ponděli Palo-Bajkoř přebral Nákolík od Krtka v Komorní Lhotce u F-M, zítra se poveze na nejvýchodnější bod ČR , na Trojmezí u Hrčavy
          více
          http://www.cyklistikakrnov.com/Cykloturistika...?

          [ Zpět ]
          Datum: 23.07.2007
          Autor: Asterix
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: NaKolík - Moravskoslezský kraj

                 

            Tak dle diskuzí na vedlejším vlákně (Mapa pohybu Nákolíku) ani nevím, zda to tady má cenu ještě dávat - popis a fotografie putování štafety mezi Krnovem, Havířovem a Komorní Lhotkou
            http://www.cyklotoulky.euweb.cz/akce...

            [ Zpět ]
            Datum: 25.07.2007
            Autor: Krtek
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: NaKolík - Moravskoslezský kraj

                   

              Co to je za poraženecký řeči ! Jasně že to má cenu.

              [ Zpět ]
              Datum: 25.07.2007
              Autor: Marcel
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: NaKolík - Moravskoslezský kraj

                     

                Taky si myslím, já si štafetu vyloženě užil a
                poznal přitom fajn lidi, problémy jsou od toho, aby se řešily. Taky jsem se nezalekl toho, že mi nedorazil sešitek (viz. můj článek) a jelo se dál.

                [ Zpět ]
                Datum: 25.07.2007
                Autor: Krtek
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: NaKolík - Moravskoslezský kraj

         

    tady taky

    [ Zpět ]
    Datum: 26.07.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (tady)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

509 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024