reklama

MTB Alpentour Austria aneb 27 etap ve stínu alpských štítů

Sám název trasy pro horská kola prozrazuje, že se celé bikové dobrodružství odehrává v nedalekých rakouských Alpách. V posledních letech se Alpentour stala nejdelší souvisle značenou mountainbikovou stezkou na světě. A není divu – tento gigant měří 1 730 kilometrů a lačné bikery nasytí i svým celkovým převýšením přes 46 000 metrů!

Datum: 07.07.2007
Autor: Redakce

Nejlépe hodnocené

1 hlas
  • Re: MTB Alpentour Austria aneb 27 etap ve stínu alpských štítů

         

    Vytahuji tohle téma, abych na ně upozornil. Je to dobrá upoutávka, dobrý článek. Tu trasu znám jen zčásti, ale každý, kdo chce začít s Alpami tady má dobrou příležitost si to vyzkoušet. Je to značené, dá se to jet úplně na lehko bez přepravy zavazadel. Určitě lepší než vyrazit na cyklostezku podél Innu, přes Brenner po silnici a pak vyprávět jak jsem byl v Alpách.
    Komu se to zalíbí je kandidátem pravého bikerství - transalpu nebo-li alpencrossu. o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 09.07.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (neregmirekbik)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: MTB Alpentour Austria aneb 27 etap ve stínu al

         

    Pro ty kteří váhají a nedovedou si Alpy na MTB představit je dobré zkusit napřed malou ochutnávku. Není třeba ani dovolená, je to výkend!
    http://www.cksaturn.cz/leto07/?do=mista&...

    [ Zpět ]
    Datum: 09.07.2007
    Autor: Petrun
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: MTB Alpentour Austria aneb 27 etap ve stínu al

           

      Jeste dneska rano jsem byl na jednom prima prodlouzenym vikendu v Dolomitech, ale na zavodech, pry nejtezsich v Dolomitech vubec. (Slogan poradatelu, jinak to byl soucasne i svetovy pohar). Tak mi dejte s takovymahle srandickama pokoj :o) -az do konce srpna, to tam jedeme turisticky.
      Jinak 78. misto v kategorii.

      [ Zpět ]
      Datum: 09.07.2007
      Autor: vasek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: MTB Alpentour Austria aneb 27 etap ve stínu al

             

        Tak to gratuluju!

        [ Zpět ]
        Datum: 09.07.2007
        Autor: Petrun
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: MTB Alpentour Austria aneb 27 etap ve stínu al

               

          Diky, ale byla to docela surova drina. Je lepsi tam jet v klidecku a s fotakem :o)

          [ Zpět ]
          Datum: 09.07.2007
          Autor: vasek
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: MTB Alpentour Austria aneb 27 etap ve stínu al

                 

            Já vím, mám z Dolomit 3,5 Gb nádherných fotek!

            [ Zpět ]
            Datum: 09.07.2007
            Autor: Petrun
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: MTB Alpentour Austria aneb 27 etap ve stínu al

           

      Alpentour jsem jel 4 etapy a musím říct, že to fakt kultovka je! Výborný biking na "nekonečně" dlouhé trase. Některá místa ale nebyla vůbec značená a dost jsem bloudil. Zajímal by mě ten průvodce - na ty další bych se raději vydal s ním - pokud bude dobře udělaný...

      [ Zpět ]
      Datum: 15.07.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Hawk)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: MTB Alpentour Austria aneb 27 etap ve stínu al

           

      diky za tip

      [ Zpět ]
      Datum: 31.07.2007
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Poskytujeme finanční služby

Hledám: Poskytujeme finanční služby
dnes
Zkoušeli jste získat úvěr od bank bez úspěchu? Potřebujete nutně peníze, abyste se dostali z dluhů? Potřebujete…

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

409 cyklistů (8 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024