reklama

Kamerka na helmu Elmo SUV Cam

Tak už dlouho zálibně pokukuju po týhle ultradrahý, ale velice pěkný kamerce se záznamem na SD kartu, která se prodává za ňákejch 35 litříků FUJ!!!, a teďka jsem narazil dokonce na přímýho dovozce www.radiokonekt.cz , kde jí maj o deset litrů levněji!!Což už je trochu lepší. To teda čumim na ty rozdíly v cenách!! Máte jí někdo vyzkoušenou ?? Motorkáři a čtyřkolkáři si jí pochvalujou... Tak by mně zajímyly i zkušenosti z cyklo světa.

[ Zpět ]
Datum: 06.07.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (Jouseph ([email protected]))
  • Re: Kamerka na helmu Elmo SUV Cam

         

    Na eBay.com je k mání za cca 20.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.07.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (lukas ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kamerka na helmu Elmo SUV Cam

         

    drahé pre našinca

    [ Zpět ]
    Datum: 06.07.2007
    Autor: diviak
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kamerka na helmu Elmo SUV Cam

         

    Ještě mi vysvětli čeho litrů? Piva, nebo vína?

    [ Zpět ]
    Datum: 06.07.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Von)
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kamerka na helmu Elmo SUV Cam

           

      no, řek bych tak nějaký dobrý whisky :)

      [ Zpět ]
      Datum: 09.07.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (jouseph)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kamerka na helmu Elmo SUV Cam

         

    zajímavé, i když rozlišení max. 764x480 není bůhvíco... :-/

    [ Zpět ]
    Datum: 09.07.2007
    Autor: Aladin
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kamerka na helmu Elmo SUV Cam

           

      35 tisic no to je teda síla!!! Ja bych to resil prikurtovanim meho SE K750i s 1GB kartou k riditkum... vysledek by byl mozna jeste lepsi a hlavne zadarmo :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 09.07.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Mig_all)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kamerka na helmu Elmo SUV Cam

           

      To musim oponovat. Na film je to hodne. Normalni kamery (takove DV mini) maji okolo 480TVL. Je to kvalita srovnatelna (aspon co se tyce rozliseni) s DVD. Treba VHS ma okolo 240-260.
      Vic budou mit HD kamery a mozna nejake 3 cipove.

      Mozna to porovnavas se statickym obrazkem. Ano, tam je to malo, ale kdyby to melo HD rozliseni 1900x1200, tak bys na prehrati (v h264) potreboval 3GHz Dual Core a jeste by to mozna skubalo. Nehlede na velikost (hooodne GB).

      [ Zpět ]
      Datum: 09.07.2007
      Autor: wewerka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kamerka na helmu Elmo SUV Cam

             

        Kamera co mi tady leží na polici má nějakých 720*512, nebo tak nějak. 3CCD MiniDV. Ale jinak tohle rozlišení fakt stačí, pokud na to člověk nechce koukat na projektoru :o)) Na druhou stranu, takovouhle malinkatou kameru s externím objektivem už dneska člověk pořídí levněji, sice má pak v batohu půl kila navíc a šňůru na helmu, ale ušetřit třeba 10k stojí za to, nemluvě o možnostech alternativního (tzn. normálního) využití té videokamery :o))))

        [ Zpět ]
        Datum: 09.07.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kamerka na helmu Elmo SUV Cam

               

          On je jeste rozdil mezi skutecnym rozlisenim a tim, ktere z kamery leze. Vetsina vyrobcu si totiz obraz jeste trosku roztahne.
          Nekde jsem videla stranku s testy kamer. Testuji tam roztazitelnost. V podstate je jedno jestli si koupis MiniDV za 10 nebo za 30, to rozliseni je vevnitr stejny.

          [ Zpět ]
          Datum: 09.07.2007
          Autor: wewerka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Kamerka na helmu Elmo SUV Cam

                 

            To je pravda. Hlavní rozdíl se projeví při zhoršených světelných podmínkách, kdy lepší 3CCD kamery používají skladbu ze všech čipů a tím dosahují lepší světelnosti a barev i při takto zhoršených podmínkách. Jinak řečeno, tam kde díky zhoršenému vstupu levnější kamery ztrácí roztažitelnost obrazu, záznam z těch lepších se dá stále sledovat i na větší ploše ;O))

            [ Zpět ]
            Datum: 11.07.2007
            Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kamerka na helmu Elmo SUV Cam

         

    Zkus se podivat na Oregon Scientific ATC-2000 - tady je i video z Londyna tim natocene: http://www.youtube.com/watch?v=sWp4SQYaEsU

    [ Zpět ]
    Datum: 11.07.2007
    Autor: zoop
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kamerka na helmu Elmo SUV Cam

         

    Ted mi prisel reklamni spam na preorder jedne kamerky. Videa v galerii vypadaji dobre. Specifikaci jsem zatim nezkoumala.
    http://www.vio-pov.com/products.php

    [ Zpět ]
    Datum: 29.08.2007
    Autor: wewerka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kamerka na helmu Elmo SUV Cam

         

    Kamerku jsem zkoušel i na kole a po měsíčním rozmýšlení jsem jí koupil na www.suvcam.cz když se mi to podaří tak hodím link s nějakým obrázkem bez komprese.Jinak jsou nějaké videa přímona těch stránkách .

    [ Zpět ]
    Datum: 07.11.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (valerian)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kamerka na helmu Elmo SUV Cam

         

    Kdyby měl někdo o tuto kameru zájem, mám jednu zcela novou, jen rozbalenou a vyzkoušenou.
    Cena je 6.000,-
    kontakt: 603 441 822

    [ Zpět ]
    Datum: 19.02.2011
    Autor: Ladap
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kamerka na helmu Elmo SUV Cam

           

      A důvod prodeje? Nesplnila v něčem očekávání? Nějaký parametr znemožňuje použití na to, na co jsi ji chtěl?

      [ Zpět ]
      Datum: 21.02.2011
      Autor: Jirka
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kamerka na helmu Elmo SUV Cam

         

    A co si koupit nějakou obyč spycam třeba v tužce, hodinkách atd z www.dealextreme.com a pohrát si s tím? Vyjde to na pár stovek a když to nevyjde tak co...

    [ Zpět ]
    Datum: 11.03.2011
    Autor: zdendazzz
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kamerka na helmu Elmo SUV Cam

           

      Stojí to sice pár korun, ale na dnešní poměry to má rozlišení na houby.

      [ Zpět ]
      Datum: 11.03.2011
      Autor: Jarda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kamerka na helmu Elmo SUV Cam

             

        Mívá to rozlišení v TV kvalitě což osobně považuju za dostatečný, ale pokud někdo potřebuje mít HD tak je to jeho volba :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 23.03.2011
        Autor: zdendazzz
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kamerka na helmu Elmo SUV Cam

         

    Ahoj, tak já bych z vlastní zkušenosti mohla doporučit tuto kameru http://www.kabelmanie.cz/sportovni-full-hd... kterou již nějaký ten pátek opravdu hodně využívám. Kvalita videa je na tuto cenovou kategorii absolutně perfektní (navíc ve FullHD) a má bezvadný vodotěsný obal, který se mi již taky mnohokrát hodil. Za sebe tedy mohu jen doporučit.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.02.2012
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
  • Re: Kamerka na helmu Elmo SUV Cam

         

    Ahoj,
    http://www.rcm.cz/e-shop/simulatory-kamery...:18189.eshop
    Tohle jsem si koupil na modýlek vrtulníku. Ještě jsem neměl čas to vyzkoušet.
    Tady je k tomu návod:
    http://www.minikamerka.cz/index.php?p=cz...

    [ Zpět ]
    Datum: 15.02.2012
    Autor: madmax
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kamerka na helmu Elmo SUV Cam

           

      Přímý odkaz to nepobralo, ale zde je to k nalezení:
      http://www.rcm.cz/

      [ Zpět ]
      Datum: 15.02.2012
      Autor: madmax
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kamerka na helmu Elmo SUV Cam

           

      Mas z toho nejaka videa? Rad bych se podival.

      [ Zpět ]
      Datum: 15.02.2012
      Autor: Murphy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kamerka na helmu Elmo SUV Cam

             

        Nějaká videa z modýlků jsou na stránce s návodem.
        Zkušební záznam pro cyklisty bude 10 dní ke stažení zde:
        http://mail.eldis.cz/~krejci/test.mp4
        To praskání jsou kapky deště.

        [ Zpět ]
        Datum: 17.02.2012
        Autor: madmax
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

355 cyklistů (11 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024