reklama

Hezký den,mohl byste mi prosím někdo poradit kam nejlépe vyrazit

Hezký den,mohl byste mi prosím někdo poradit kam nejlépe vyrazit s pětiletým klučinou tak na čtyři dny na kola? Nejlépe někde v jižních Čechách, ale není to podmínka. Děkuji moc Iva

[ Zpět ]
Datum: 03.07.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (IvaDol.)
  • Re: Hezký den,mohl byste mi prosím někdo poradit k

         

    sjeďte pár kilometrů do Linze a Podunajskou cyklostezkou do Vídně. Je to snadná cesta a ještě se prcek naučí základy němčiny ;-)

    [ Zpět ]
    Datum: 03.07.2007
    Autor: Aladin
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Hezký den,mohl byste mi prosím někdo poradit k

           

      Pětiletý prcek za 4 dny 180 km? Dotaz asi zněl na prodloužený víkend, takže ještě nějaký čas na cestu tam & zpět. Dá se to - nechat auto v Linci a z Vídně se tam vrátit vlakem. Ale to se ze 4denní jízdy rázem stane 2 1/2 denní.

      Já bych doporučil Máchovo jezero a okolí, vedle je hned Kokořínsko a na severu Lužické hory (cesty podobné jako na Šumavě a není tam tolik lidí).

      [ Zpět ]
      Datum: 03.07.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (n. Šlojíř ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Hezký den,mohl byste mi prosím někdo poradit k

             

        celou cestu je to z kopce ;o) Kluk by to podle mně klidně ujel a i kdyby ne, není problém vrátit se třeba z Melku

        [ Zpět ]
        Datum: 03.07.2007
        Autor: Aladin
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Hezký den,mohl byste mi prosím někdo poradit k

             

        Ten Mácháč budiž (i když teď v sezóně tam bude lidí jak n.....o), ale se 4-letým dítětem na Kokořínsko a do Lužických hor kde o rovinu nezavadíš?? To snad ne, už teď je mi ho líto....

        [ Zpět ]
        Datum: 04.07.2007
        Autor: Ligi
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Hezký den,mohl byste mi prosím někdo poradit k

               

          ohýbej proutek dokud je mladý ;-)

          [ Zpět ]
          Datum: 04.07.2007
          Autor: Aladin
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Hezký den,mohl byste mi prosím někdo poradit kam nejlépe vyr

         

    Tento týden je všude asi plno,ale třeba do Jizerek nebo na Šumavu se dá jet bez rezervace.Tam bych doporučil Pláně,konkrétně Nové Hutě nebo Borovou Ladu,dají se tam dělat okruhy 20-30 km.

    [ Zpět ]
    Datum: 03.07.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Antonio)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Hezký den,mohl byste mi prosím někdo poradit kam nejlépe vyr

         

    Se 4letým dítětem bych jela asi na Třeboňsko - příjemné rovinky, dají se tu najít různě dlouhé trasy, když je horko, tak je tu i dostatek koupání a když prší je tu dostatek pamětihodností a muzeí kam se dá zajít.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.07.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Hezký den,mohl byste mi prosím někdo poradit kam nejlépe vyr

         

    dovolím si dát typ na okruhy, které pojedeme s našim 4,5letým klukem a jeho kamarádama kolem 5ti let zítra a pozítří:

    1. okruh: Suchdol nad lužnicí - Bor - Šalmanovice (vinikající domácí koláče ve třetím domku vlevo ve směru od Suchdola) - Červené blato - Jakule - Nové Hrady (kovárna, hrad) - Obora - Trpuoze - Hranice - Halámky - Rapšach - pískárny u Tuště - Suchdol = 45km převíšení 93m celkem nastoupáno 315m
    2. okruh: Suchdol n/L - U Červeného kříže - Barbora - Pod Velkým stavidlem - Šustův pomník - Třeboň (zámek, muzeum) - lázně - Rozcestí uU Mlýnské stoky - Novořecká Bašta - Dlouhý most - Starý Hospodář - Kostky - Klikov - Suchdol = 42km, převíšení 60M, celkem nastoupáno 233m

    [ Zpět ]
    Datum: 04.07.2007
    Autor: alvp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

546 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024