reklama

Brzdy

Čautě lidičky, obracím se na vás, jistě pro mnohé s triviální otázkou. Jak zkrátit/dotáhnout brzdové lanko?Brzdové páky se mi už totiž skorem dotíkají gripů. Prosím polopatě, sem technický kopyto.

[ Zpět ]
Datum: 28.06.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (džanek)
  • Re: Brzdy

         

    Džanku, nevím, nevím. Jestli potřebuješ vysvětlit tohle, asi bude lepší odvézt kolo do servisu:) nic ve zlém....
    Tohle by chtělo prezentaci s fotodokumnetací ;o)

    [ Zpět ]
    Datum: 28.06.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Háček)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Brzdy

         

    Brzdy odmontuj. Kdyz se ti dotykaji gripu, tak jsou zcela urcite zbytecne a na kole ti jen prekazeji.
    Kdybys ale nahodou zjistil, ze je potrebujes mit, tak zkus u brzdy povolit takovy maly imbus (inbus pro cestinare) a trosku lanko natahnout.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.06.2007
    Autor: wewerka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Brzdy

           

      Hm, pak ten sroubek ale zase utahni, jinak to nebude brzdit.

      [ Zpět ]
      Datum: 28.06.2007
      Autor: mgt
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Brzdy

             

        Ale kterej? Imbus nebo inbus? :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 28.06.2007
        Autor: abernathy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Brzdy

               

          Nejlepe fsechny, myslim pet jich tam je.

          [ Zpět ]
          Datum: 28.06.2007
          Autor: mgt
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Brzdy

         

    Snad ti pomůže toto! http://www.ivelo.cz/domaci-dilna/vymena-lanek...

    [ Zpět ]
    Datum: 28.06.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Stanson)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Brzdy

         

    Moje zkušenosti s lankovými brzdami jsou takové, že když mám zcela vyšroubovaný šroubek (s kontramatkou) na brzdové páčce a páčky se silně blíží gripům, jsou špalíky hodny výměny za nové.

    Záleží na tom, jaké bylo základní seřízení brzd s novými špalíky.

    [ Zpět ]
    Datum: 29.06.2007
    Autor: Bin-Laďin
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Na kole z Prahy

02.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

206 cyklistů (4 přihlášení)

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024

Východní Balkán - 8. část - Rumunsko, Maďarsko - ZÁVĚR

Po probuzení v Transylvánii, nedaleko města Reghin, jsme si na snídani opět dojeli do první vesnice. Oproti…
Peggy | 15.12.2023

7. část - Do Rumunska!

Zastavili jsme hned v další vesnici Zachari Stojanovo, že si tam dáme kafe. Stálo 0,4 leva, takže se cena…
Peggy | 01.12.2023