reklama
Země: Česko Česko

Broumovsko

Pojedeme s koly na rodinnou dovolenou poblíž Adršpachu. Poraďte mi, pokud to tam znáte, co nesmíme na Broumovsku vynechat, případně zajímavé trasy, nebo úseky.
Díky.

[ Zpět ]
Datum: 27.06.2007
Autor: PepikW
  • Re: Broumovsko

Projeďte se z Broumova okolo letiště do Polska. V Radkówě na náměstí nakouknete o půl století zpátky, pak doprava hezký stoupák na Karlow a dolů buďto na Kudowu Zdroj a přes Náchod zpátky, nebo z Karlowa doprava přes pěší přechod do Machova. Je tam rozbitá asfaltka, takže to krapet drncá, ale jinak pěkný.

[ Zpět ]
    Datum: 28.06.2007
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

raďte, raďte já tam jedu taky :-)

[ Zpět ]
    Autor: xanti
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Určitě stojí za to si udělat den bez kol a projít Teplicko-Adršpašské skály. Další cíle jsou Ostaš, Hvězda, Náchod, Hronov daleko nejsou ani Jestřebí hory s jeho nejvyšším vrcholem Žaltmanem.

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Vlaisn)

a je tam moc kopců? Jestli jo manžel mě zabije (no děcka taky:-)

[ Zpět ]
      Autor: xanti

Tak nějaký kopeček tam je. Rovinatá trasa je přes Polici nad Metují, Hronova do Náchoda a zpět nebo doporučuji využít cyklobusy www.broumovsko.cz/info/cyklobusy.html

[ Zpět ]
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Vlaisn)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

333 výletů po rozhlednách Čech, Moravy a Slezska

Jiří Štekl
Čtvrté, rozšířené a aktualizované vydání knihy RÁJEM ROZHLEDNOVÝM
po rozhlednách ČR na kole, pěšky, vlakem, lanovkou i tramvají čtvrté, rozšířené a aktualizované vydání knihy Rájem rozhlednovým vložena…
333 Kč

Kalendář – Rájem rozhlednovým 2017

Velký nástěnný kalendář s rozhlednami ve Středních Čechách
Rozhledny Středních Čech Kalendář RÁJEM ROZHLEDNOVÝM 2017 je celobarevný, obsahuje 14 listů velikosti A3 na výšku (30×42 cm), na lesklém…
250 Kč
Tip na letošní dovolenou

České Švýcarsko: Cyklotoulky

(CK Bondo)
19.06.2018, 6 dní
4 840 Kč
cyklistický Vlastní doprava

Český ráj na kole

(CK Bondo)
13.07.2018, 5 dní
3 980 Kč

Bohemia tour sever

(CK Bondo)
13.07.2018, 10 dní
8 910 Kč
Seznamka

Hledám: Zimní Alpy

19.11.2017
V létě kolo, v zimě lyže...Pro povánoční výlet přes Silvestra hledáme partičku pro příjemné lyžování i zábavu.…

Hledám: kámoš

15.11.2017
Hledám kamaráda na společné výlety ve dvou. Jízda na pohodu.

Hledám: Chupacabra team.

15.11.2017
Hledame přatele cyklistiky jsme skupina cyklistu a jezdíme pro radost nebo i po závodech .Kontakt 604 325 235.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

131 cyklistů (6 přihlášených)

Poslední cesta

S Pavlem, s mým úžasným manželem, cestovatelem tělem i duší jsme letos plánovali cestu do Persie, k Perskému…
pavelv | 15.11.2017

Vzpomínka na Krále LP 2013

V návaznosti na známý kultovní článek „Jak jsem jel Krále Šumavy" bych ráda zveřejnila svůj pohled na „věc",…
Martynka | 09.11.2017

Nejsou Chřiby jako Chřiby

Chřiby jsou krásné a pro kolo i zajímavé, proto mě docela mrzelo, že jsou pro mě docela z ruky.…
Lelek-nakole | 05.11.2017