reklama

Dominator??

Ahoj,
včera jsem byl nakoupit v jednom nejmenovaném Hypermarketu a při volné chvilce jsem se šel podívat do Cykla, co najdu zajímavého.
Sice nevím jak je to možné, ale kolo ,,DOMINATOR,, s vybavením:

šaltr: XT
páčky: LX
brzdy: Tektro, véčka
přesmykač: DEORE
kliky: to nevím, nestihl jsem to prozkoumat
kazeta: shimano model nevím
Náby: myslím, že taky DEORE
rám: 6061

velice jsem koukal, kolo opravdu hezké a ta cena 12500, opravdu parádní kousek.
Co si myslíte o značce Dominator?

[ Zpět ]
Datum: 24.06.2007
  • Re: Dominator??

         

    Olpran se snaží natlačit s koly do střední třídy. Bohužel (pro něj) dodávkami kol do Super- a Hypermarketů ztratil renomé solidního výrobce. Právě značka Dominátor má být leaderem návratu mezi solidní výrobce.
    Suma sumárum: chceš-li kolo užívat jako městské, poslouží dobře. Chceš-li jezdit cestami - necestami, nech se pojistit a buď připraven na kanadské žertíky, které ti kolo přichystá.

    [ Zpět ]
    Datum: 24.06.2007
    Autor: AV
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dominator??

         

    A co vidlice ? Na to (skoro) nejdůležitější jsi zapomněl ? ;-)

    [ Zpět ]
    Datum: 24.06.2007
    Autor: Jarda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dominator??

           

      Jo, a co si myslím ? Mně se ten jejich design vůbec, ale vůbec nelíbí... Pro mně hnus...
      Jinak to kola nejsou špatná a i ceny celkem odpovídají...

      [ Zpět ]
      Datum: 24.06.2007
      Autor: Jarda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dominator??

           

      JeJ, tak na tu jsem nějak nezkoumal, jen jsem si porozhlížel.
      Ale LOCK OUT na vidli, asi olejovka. RST.. Možná GILA..
      jako celkově si myslím, že by to kolo není až tak zlé

      [ Zpět ]
      Datum: 24.06.2007
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dominator??

         

    Aj ja mám už 2 mesiace Olpran. Výbava na moje jazdenie dobrá. A pretože to bol model 2006, tento rok ho zlacneli z 12000 na 8000. Hneď v prvý deň som našiel prvú závadu, dal som ju opraviť. No technik zistil, že ložiská su suché bez vazelíny, na riadidlách chýbal jeden krúžok, výplet zadného kolesa bol "excentricky", náboje nedotiahnuté... Takže dobré súčiastky, ale slabá montáž. Ale za 2-3 hodinky to už bolo zmontované. Takže toho Dominátora ber ako výbavu za dobrú cenu. Len montáž si zabezpeč radšej sám. Neviem či to montujú v Číne, alebo v Európe, no montáž hrôza. A mne sa páči práve ich atypický dizajn. Veľa šťastia!

    [ Zpět ]
    Datum: 24.06.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (som milan)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dominator??

         

    Zadej si do vyhlédavače nahoře - tohle se tady podrobně probíralo nějak loni. Najdeš toho spoustu...

    [ Zpět ]
    Datum: 25.06.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

205 cyklistů (7 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024