reklama

Klepání přední kolo

Ahoj, potřebuju kapánek poradit :o) při brždění na předním kole mě něco jakoby klepe nebo škrtá (?) o kolo, je to cítit spíš jen v rukou, ne že by mě to nějak vadilo...předtím než to začalo jsem přehazovala brzdový špalky - přední dozadu a zadní dopředu....tak že by si to nějak blbě sedlo?? Jinak na tom nic vidět není a ničím jiným jsem nehýbala

[ Zpět ]
Datum: 17.06.2007
Autor: Myšák
  • Re: Klepání přední kolo

         

    Jsem laik, ale asi na tom prednim kole mas osmici (kolo je krivy).. kdyz s nim navolno zatocis a budes sledovat jak se oproti necemu stabilnimu (treba trubka vidlice) priblizuje a oddaluje, tak je to ono..
    PS: trba to muze byt jen spatny uchyceni ve vidlici nebo blbej naboj :(

    [ Zpět ]
    Datum: 17.06.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (FrantaS)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Klepání přední kolo

           

      No právě, že mám obě kola vycentrovaný nově.
      A začalo to dělat okamžikem přehození těch špalků....nevím, nevím do servisu se mi znova nechce... :o(

      [ Zpět ]
      Datum: 17.06.2007
      Autor: Myšák
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Klepání přední kolo

         

    Zabrousilas je? Sedly si dobre? IMO se to casem podda.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.06.2007
    Autor: wewerka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Klepání přední kolo

           

      No to doufám! ;o)

      [ Zpět ]
      Datum: 17.06.2007
      Autor: Myšák
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Klepání přední kolo

         

    takhle mi reagovalo kolo lehounce do osmy. Fakt to bylo jen kousek a nový špalky se vyždycky jakoby na chvilku kously. Bylo to tím, že prostě v tom místě to tzačalo na té jedné straně brzdit víc. No a ve větší rychlosti to tak jako klepalo a trhalo řidítkama. Jen trošku, ale bylo to nepříjemný. Pokud máš kola vycentrovaný (a dobře) tak to tím nebude, ale zkus si ještě jednou zkontrolovat špalíky. Třeba se trochu pootočil při prvním brždění a teď je v blbým úhlu nebo škrtá o plášť. Jestli jsi je nedala naopak se radši ani neptám :o)

    [ Zpět ]
    Datum: 17.06.2007
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Klepání přední kolo

           

      Naopak určitě nejsou ;o)))
      Ale jinak na to ještě mrknou, protože tak jak to popisuješ by to mohlo být ono...

      [ Zpět ]
      Datum: 17.06.2007
      Autor: Myšák
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Klepání přední kolo

         

    Jdou ty špalky opravdu jen a jen na ráfek? Není některý lehce pootočený a neškrtá náhodou o pneumatiku?

    [ Zpět ]
    Datum: 17.06.2007
    Autor: AV
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

247 cyklistů (14 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024