reklama

Vařič x Restaurace

Dáváte přednost hospodě, nebo si s sebou táhnete vařič.

[ Zpět ]
Datum: 10.06.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (keny)
  • Re: Vařič x Restaurace

         

    Vcera jsem byl nakoupit bomby:-) Varic....ma to sve kouzlo a v nekterych zemich je to jediny zpusob, jak neutratit za jidlo ohromne mnozstvi penez:-)

    [ Zpět ]
    Datum: 10.06.2007
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vařič x Restaurace

           

      A já měl za to, že všeci lezou do hospody, zatím co já patřím k té "zvláštní" menšině,co se táhne s vařičem...

      [ Zpět ]
      Datum: 10.06.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (keny)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Vařič x Restaurace

             

        Tak ja doufam, ze mas na mysli nekolika denni putovani. Pokavad jedu na den, tak taky jdu na smazak a kofolu:-) Ale pri putovani (at na kole nebo pesmo) si varime na varici. Mam to tak rad:-)

        [ Zpět ]
        Datum: 10.06.2007
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Vařič x Restaurace

               

          Přesně tak, Česko začíná být charakteristické tím, že je to země mnoha sídel a málem hospod. Podřizovat cestování hledáním hospody je ztráta času. Ruku na srdce, v které vesnické hospodě dobře vaří. Jediné co mají k jídlu jsou slané brambůrky nebo tyčinky. V pondělí nebo do do 15 hodiny má spousta vesnických hospod zavřeno. Dnes jsme byli na Peruci, k obědu byla naplánována bramborová kaše a krůtí maso ve vlastní š'távě. V Peruci v místní hospodě měli dobrou polívku a suprovýho samuraje z bramboráčkama, kaše bude jindy. Domnívám se, že je dobré se přizpůsobovat okamžité situaci :)

          [ Zpět ]
          Datum: 10.06.2007
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Forest)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Vařič x Restaurace

                 

            Budme radi, ze v Cechach ty hospody mame. Vetsinou se na nejakou narazi. A treba nakolacke vyjizdky se planuji jen podle hospod:-)))) Overenych s dobrym jidlem a pitim. Navic je to za par kacek:-) Na jednodenni vejlet bych teda varic nebral...to mi prijde lepsi tu hospodu hledat, nez se s tim patlat nekde na louce:-) Ale jak rikam...na turach to ma sve kouzlo.

            [ Zpět ]
            Datum: 10.06.2007
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Vařič x Restaurace

                 

            Mě se tedy nezdá to spojení "začíná být". U nás, ve šluknovském výběžku, hospod stále spíše přibývá, i když ten boom už je pryč. A pravda, nejspíš v souvislosti s Hartz IV, těch rodin, které překračují hranici kvůli jídlu možná i ubylo. Horší je to třeba ve výběžku frýdlantském, ale nemyslím, že to tam bylo někdy v poslední době lepší. Jakmile opouštím výběžek, vím, že se v jídle musím spolehnout spíše na sebe.

            [ Zpět ]
            Datum: 11.06.2007
            Autor: petrp
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vařič x Restaurace

         

    Kupuju/vezu jen věci, co se dají sníst bez vaření. V restauraci se stavím jen občas.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.06.2007
    Autor: Aladin
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vařič x Restaurace

         

    Nejezdime zadny putovani na tezko, takze i pri slusnych dennich porcich km se da opravdu poradne nasnidat, svacinu sebou a kdyz to na cloveka presto behem i tech par hodin prijde, tak restauracka.
    Asi je to ale spis o pristupu, nekdo roztahne s detmi treba 50 km na cely den a musi tohle resit, ja sam prezvyknu 200 km v pauze mezi dvema jidly, takze mi staci nejaka tuba "slizu" a par € do kapsy pro pripad nouze.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.06.2007
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vařič x Restaurace

         

    co by to byl za vejlet, kdyby tam byly hospody ?? to spis dokoupit suroviny cestou, ale priprava vlastni. jezdim jen tam kde davaj lisky dobroo....-takze varic...anebo ani ten ne a na ohni.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.06.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Antes)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vařič x Restaurace

         

    Varic si sebou tahame na vareni, do restaurace chodime na pivo (samozrejme u vicedennaku).

    [ Zpět ]
    Datum: 11.06.2007
    Autor: Koťas
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vařič x Restaurace

         

    Do restaurace nechodím. Vařič s sebou ale taky většinou netahám. Když je to na pár dnů, tak mi to přijde zbytečná zátěž a vystačím s chlebem. Jen když jedem na víc jak týden tak tahám vařič, ale spíš kvůli přítelkyni.
    Jinak hospody nemám rád. Nevím proč jíst někde u cesty v zahuleném prostředí, když si můžu sednout někde, kde je to nádhené na mez a po čas jídla se kochat nádherou okolo sebe. Systém projet tu nádheru co nejrychleji a zastavovat jen v hospodách, kde nic hezkého není, mi je cizí.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.06.2007
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vařič x Restaurace

         

    Vařič bych s sebou nikdy nevezl. Předpokládá to spoustu dalších věcí - talíře (či nějakej ešus...), příbor, něco na umytí, možná na utření nádobí. S vařičem mám spojeno spaní pod stanem. Takže stan, spacáky, další oblečení, ... Všechno v brašnách přidělaných na zadním i předním kole.

    Na kole si chci užívat jinak. Chci si vychutnat zapomenuté cesty lesem plné kořenů a kamenů. Singletracky schůdné tak pro kamzíky a sjezdy po příkrých stráních. Nic z toho bych s brašnami dělat nemohl - změnil bych sportovní náčiní na prostředek pro převážení těžkých zavazadel.

    Dále mi přítomnost vařiče evokuje "povinnost" ráno udělat snídani, v poledne uvařit oběd a večer večeři. Jsou to hodiny, které bych mohl strávit na kole (nebo prostým povalováním před či po jízdě). Nechci si kazit dovolenou nebo víkendy zbytečnou prací - vařením a následným uklízením.

    Osobně vozím na kole jen náhradní duši, lepení a kreditku. Všechny ostatní služby si koupím a ušetřený čas si užiji sám se svými nejbližšími. Navíc vařič a hotel se celkem vylučují a já preferuji večeři s donáškou na pokoj a spánek v obrovské posteli se saténovým povlečením.

    Spaní pod stanem a vaření na vařiči jsem si užil dost v dětství, kdy mě rodiče na takové cesty tahali - to není pro mě. Na kole si chci užít maximálně jízdu. Vše ostatní jsem ochoten si koupit - takže vařič ne, raději hospodu/hotel :o))

    [ Zpět ]
    Datum: 11.06.2007
    Autor: ckp13
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vařič x Restaurace

           

      Doporucuju prikoupit pumpicku ;)

      [ Zpět ]
      Datum: 11.06.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Kuchar)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Vařič x Restaurace

             

        ... vozím bombičky... :o)

        [ Zpět ]
        Datum: 11.06.2007
        Autor: ckp13
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vařič x Restaurace

           

      Inu hrome jářku, přesně to co je pro tebe noční můra, to já na ježdění miluju. Je vidět, že každý má z ježdění něco jiného. Neznamená to ale že se budeme na potkání mlátit pumpičkama :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 11.06.2007
      Autor: Zden42
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Vařič x Restaurace

             

        Přesně tak. Souhlasím se vším.

        [ Zpět ]
        Datum: 11.06.2007
        Autor: Jurimír
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Vařič x Restaurace

             

        To se určitě nebudeme. Každý chceme od kola něco jiného - proto má taky někdo trekinga s brašnami a někdo fulla. Důležité je, že jedeme... :o)))

        [ Zpět ]
        Datum: 11.06.2007
        Autor: ckp13
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vařič x Restaurace

           

      To dá rozum, že se vylučujou. Můj prapraděd ze svý hospody vyháněl túristy, kteří si vybalili buřty s cibulí a dožadovali se talíře a příboru!;-)

      [ Zpět ]
      Datum: 11.06.2007
      Autor: abernathy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

311 cyklistů (14 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | dnes

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024