reklama

blatníky a dětský vozík

Ahoj, chci se zeptat, jestli nemáte nějaký tip na blatníky pro MTB k využití s dětským vozíkem - myslím nějaké delší, aby nebyl vozík, v horším případě dítě, moc ohozené. Včera jsme jeli poprvé v dešti (s nataženým igelitem) a byl docela špinavý. V létě chceme jet na dýl. Když bude po dešti svítit slunko, a dítě bude odkryté, nechci aby na něj cákalo.

[ Zpět ]
Datum: 04.06.2007
Autor: vrrt
  • Re: blatníky a dětský vozík

Já to vyřeším tímto
    http://www.velofiala.cz/

[ Zpět ]
    Autor: kalimoco
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: blatníky a dětský vozík

myslíte toto laminátové ? - http://www.quickshop.cz/velofiala/viewitem.php... .
      Radši bych teda v černé, už tak to nebude žádná nádhera. Vepředu to zase asi nepůjde na vidli, ale to není moc potřeba. Každopádně díky, v nouzi vezmu i ty stříbrné. V každém případě lepší jakákoli opičárna než rozzuřená maminka, holčička by zase ze spršky měla až moc velkou radost, jak jí znám.

[ Zpět ]
      Autor: vrrt
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Prima sportovního muže

Hledám: Prima sportovního muže
včera
Ahoj kolo mám ráda-ráda poznávám nejen krásny ČR ale i jiných zemí nejen ze sedla ale i třeba i pěšky a prima…

Hledám: najde se

včera
cyklistka nebo cyklista v Děčíně na jízdy po cyklostezce - nenáročné pohodové vyjížďky pro lidi nad 65 let?Anička

Hledám: ahoj chlape,cyklisto,turisto.

25.07.2017
Jen dodatekHledám cyklistu,turistu,který již deti má a další neplánuje.Já uz dítě dospelé mám.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

269 cyklistů (17 přihlášených)

Díky za kdyňský MTB nářez

Jabkoty's mile international – další parádní bajková akce ze západního koutu Čech, která stojí za zmínku a…
JohnyB | včera

Okolo Slovenska 2017 (1.7.2017 – 13.7.2017)

Cesta kolem hranic Slovenska se nám zdála jako logické pokračování objezdu České republiky, který jsme…
vlli2 | 24.07.2017

Dámská proti proudu Ohře a podle tří řek

Dámská měla být čtyřčlenná, podle čtyř řek a ke třem soutokům, ale nemoci nechodí po horách, ale po lidech,…
HMS | 20.07.2017