reklama

Magura - prasklá hadička

Povedlo se mi na rávkové maguře urvat hadičku co je mezi třmeny. Je prasklá hned za tím šroubkem co je na třmenu.
Dá se koupit nová a svépomocí doma vyměnit a potom odvzdušnit, nebo to mám odnést někam do servisu?
Dík.

[ Zpět ]
Datum: 03.06.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (lukas ([email protected]))
  • Re: Magura - prasklá hadička

         

    Magury mam normalni kotoucovky, ale v principu by melo jit o to stejny: zvladnes to i svepomoci, pokud si sezenes tu hadici, olivy, odvzdusnovaci sadu nebo aspon hadicky, strikacky, mineralni olej, ... + technicka znalost a dovednost a neco casu. Nebo za neco malo penez po domluve skoro na pockani nekde v servisu. Ja osobne jsem v posledni dobe skoro rad uz za to, ze si kolo sam umyju a provedu beznou udrzbu, zbytek necham rad i na servisu a usetrenej cas vyuziju radsi jezdenim na kole (mam dve).

    [ Zpět ]
    Datum: 04.06.2007
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Magura - prasklá hadička

         

    Tak jsem v rychlosti proběhl netem a náhradní díly na ráfkové Magury jsem nikde nenašel (zajímá mě to, mám je na jednom ze svých kol z nostalgie taky...). Asi budeš muset do servisu, nebo se obrátit na nějakého prodejce (vygůglil jsem jich taky pár). Taky bys mohl koupit jen hadičku a zkusit použít starou olivu - nikdy jsem to takto nezkoušel, ale třeba půjde použít. Opravu doma určitě zvládneš.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.06.2007
    Autor: ckp13
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Magura - prasklá hadička

         

    Já jsem náhradní díly na ráfkovou maguru kupoval v bikelive (www.bikelive.cz) i u dresslera (www.dressler.cz)

    [ Zpět ]
    Datum: 04.06.2007
    Autor: Macropus
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

322 cyklistů (19 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024