reklama

NaKolík - Ústecký kraj

Jak již oznámil Vlk,předa 1.6.l kolík seveřanům Kondorovi,v penzionu u Medvěda,ještě odpolede jsme jej povozili do Kovářské ,na Přísečnickou přehradu ,a do lyřařského areálu Alšovka.
2.6. Jsem vrazil do hustého deště ze stanice HS na Dolinu,Přísečnici,Novou Ves u Křímova,Horu svatého Šebestiána,Načetín,Kálek,Rudolice,Horní háj/liják,mlha,na chalupě teploměr ukazoval 8 stupňů/.Potom již sjezd na Novou Ves v horách,Horní Jiřetín/konečně suchá silnice /,Janov,Litvínov-Zimní stadion.Totálně promočený,jsem dopsal deník a předal kolík Mcíkovi,který jej ještě ten den odvezl do Stadic.Trasa byla dlouhá 67 km,krásná cesta až na počasí

[ Zpět ]
Datum: 03.06.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (Kondor)
  • Re: NaKolík-Ústecký kraj

         

    Nevím proč mám u Autora místo mejl adersy nějaké číslo
    kondor.mrak

    [ Zpět ]
    Datum: 03.06.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Kondor)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: NaKolík-Ústecký kraj

           

      Já bych s dovolením, šoupl Kondorův odkaz na fotky sem
      http://kondormrak.rajce.idnes.cz/3.6.2007/
      aby Ústecký kraj byl pohromadě.

      [ Zpět ]
      Datum: 05.06.2007
      Autor: petrp
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: NaKolík-Ústecký kraj

             

        souhlas,já to zvoral,takhle je to perfekt---jsem totiž PC-amatér díky Kondor

        [ Zpět ]
        Datum: 05.06.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Kondor)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: NaKolík-Ústecký kraj

         

    No vidím, že kdybych se neflákal, mohl Nakolík absolvovat Ústecký kraj během víkendu ;) To počasí byla tedy síla Krušné hory se projevily.

    [ Zpět ]
    Datum: 03.06.2007
    Autor: petrp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: NaKolík-Ústecký kraj

         

    A já NaKolík odvezl z Litvínova přes Lom, Duchcov a Teplice do Stadic, aby se tam na něj taky Přemysl Oráč podíval.
    U pomníku jsem ho předal Pepíkovi, doprovodil jsem ho ještě ke Královskému prameni a vyrazil na cestu domu.
    Etapa Litvínov-Stadice sice jenom 36 Km, ale celkově jsem najel z Mostu přes Litvínov a Stadice 103 Km - asi můj osobní rekord :-)
    Počasí příjemný, sluníčko, teploměr ukazoval kolem 21 až 22 stupňů, na rozdíl od chudáka promočenýho Kondora jsem déšť nepotkal. Jenom občas docela nepříjemný vítr foukal a ofoukl mi kolena.
    Zítra se pokusím dát na web nějaký "fotky" z mobilu.

    [ Zpět ]
    Datum: 03.06.2007
    Autor: macikm
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: NaKolík-Ústecký kraj

         

    Blahopřeju Martinovi (macikm) k osobnímu rekordu a vyslovuju obdiv horskému severskému Kondorovi.
    Etapa ze Stadic do Děčína byla "historicko-asfaltová". Po rozloučení s Martinem u Královského pramene za Stadicemi pokračovala NaKolíkova cesta po cyklostezce podél Bíliny a dálnice do Ústeckých Trmic, potom po silnicích k Chlumci a Varvažovu, kde nás u památníků napoleonské bitvy z r.1813 začal dohánět déšť. Po vystoupání (za stálého protivětru) ke Žďárku a překonání nového úseku dálnice do Drážďan už zbývalo jen stálé klesání do Jílového a průjezd zámeckou zahradou osvětlenou zapadajícím sluncem. Za Jílovým jsme to s NaKolíkem vzali zkratkou přes kopečky rovnou do Děčína-Želenic.
    Délka etapy 39km. Foto zde: http://pepikw.rajce.idnes.cz/Etapa_Stadice_-...
    NaKolík si odpočine a v úterý se vydáme dál na sever, do Hinterhermsdorfu na území sousedního saského kmene, za petremp.

    [ Zpět ]
    Datum: 03.06.2007
    Autor: PepikW
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Report z podvečerní vyjížďky

         

    Starší dcera je v zahraničí, tak jsme jeli s Nakolíkem sami.
    Trasa cyklostezkou na Sněžník, lesem na Maxičky a domu. Výhledy dnes nic-moc a v lese hodně bláta - vyjížďka zakončena u wapky :)))
    33km
    Foto zde : http://pepikw.rajce.idnes.cz/Vyjizdka_na_Sneznik/

    [ Zpět ]
    Datum: 04.06.2007
    Autor: PepikW
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Report z podvečerní vyjížďky

           

      Máš moc hezké fotky a je vidět, že sis dal práci jak s fotkami, tak i s tím, jak se vyškrábat na nějaké zajímavé místo.

      [ Zpět ]
      Datum: 05.06.2007
      Autor: Krtek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Report z podvečerní vyjížďky

           

      Opravdu pěkné fotky, trocha inspirace, i když takovou skálu u nás bohužel nemáme :))

      [ Zpět ]
      Datum: 06.06.2007
      Autor: Asterix
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: NaKolík-Ústecký kraj

         

    Dnešní etapu jsme s NaKolíkem vzali zcela mimo silnice, no, místy jsme si to vychutnali :)))
    Počasí zpočátku nejisté, postupně se vylepšovalo, ovšem daleké výhledy zase nebyly.
    Délka trasy DC-Hinterhermsdorf : 44km
    Foto tady: http://pepikw.rajce.idnes.cz/Etapa_Decin...
    Štafetu převzal petrp.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.06.2007
    Autor: PepikW
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: NaKolík-Ústecký kraj

         

    Chcípnul mě počítač, tak podrobný report bude nejspíš až v sobotu. Dneska navštívil Nakolík nejsevernější místo ČR kam lze dojet na kole.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.06.2007
    Autor: petrp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: NaKolík-Ústecký kraj

         

    5.6.
    Nakolík jsem od PepíkaW přebral v Saském Hinterhemsdorfu. Po krátké, příjemné cestě přes hraniční přechod Sebnitz/Dolní Poustevna jsem ho dovezl domů, do Vilémova (17 km).
    6.6. Krátká vyjížďka do Severního, nejsevernější obce v ČR a pak ještě dál, na hraniční přecho Severní/Steingwölmsdorf, nejsevernější místo ČR, kam lze bez problémů dojet na kole.
    8.7. Po rušné silnici jsme Nakolík dovezli do Rumburku. Tam jsme překročili státní hranici a přes Seifhennersdorf, jsme dojeli do Varnsdorfu - to už je zase v Čechách :)
    Po průjezdu Varnsdorfem jsme zamířili do Dolního Podluží, kde Nakolík definitivně opustil Ústecký kraj.
    (podrobněji + foto na http://www.petrasovi.cz/index.php?dir=....

    [ Zpět ]
    Datum: 10.06.2007
    Autor: petrp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: NaKolík-Ústecký kraj

           

      Děkuji všem milovníkům koleček v našem kraji za ůspěšné převezení a předání kolíčku Liberečákům.Počasí nám vždy nepřálo,ale tomu neporučíme.Jak jsem se všiml v Libereckém Kraji již nemá kdo vozit,je to škoda,že kolík neuvidí zbytek kraje.Když by byl problém s v jiných krajích ozvěte se, podle možností bych přijel na pomoc a povozil kolík v jiném kraji.Času mám dost,ale již se mi plní kalendář putování .Zdravím všechny co zatím provezli kolík i ty co ho povezou KONDOR

      [ Zpět ]
      Datum: 11.06.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Kondor)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: NaKolík-Ústecký kraj

           

      Teď jsem si ještě všiml, že chybí kilometráž
      5.6 17 km, 6.6. 18 km, 8.7. 78 km

      [ Zpět ]
      Datum: 11.06.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (petr.p)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: NaKolík-Ústecký kraj

             

        Paráda,již to máme na mapě,snad se Liberečáci ještě pochlapí---Kondor

        [ Zpět ]
        Datum: 14.06.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Kondor)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: NaKolík-Ústecký kraj

         

    Vrátí se někdy NaKolík do Ústeckého kraje? :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 26.07.2007
    Autor: Bubík
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: NaKolík-Ústecký kraj

           

      Určitě ne,ale můžeš ho dohnat a povozit podle rozpisu na Moravě nebo v jižních a středních Čechách.Musíš se ale domluvit mejlama s místními podle seznamu regisrtovaných .KONDOR

      [ Zpět ]
      Datum: 27.07.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Kondor)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: NaKolík-Ústecký kraj

             

        Ani třeba na jaře? :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 27.07.2007
        Autor: Bubík
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: NaKolík-Ústecký kraj

               

          Já doufám ,že štafeta se bude příští rok opakovat,bude možná po letošních zkušenostech truchu jiný systém,ale bylo by škoda kdydy nebyla.Odkud jsi ,neměli jsme moc lidí v našem kraji KONDOR

          [ Zpět ]
          Datum: 27.07.2007
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Kondor)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: NaKolík-Ústecký kraj

                 

            Jsem od Loun. Tak snad příští rok, že bych NaKolíka trochu povozil, třeba aby se podíval do kraje z Rané :-)

            [ Zpět ]
            Datum: 27.07.2007
            Autor: Bubík
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: NaKolík-Ústecký kraj

               

          Podrobnosti najdeš:článek -nakolácká štafeta 2007startuje-klik-velká štafetová jízda na kole.cz-klik--celý článek--klik a máš tam všechny podrobnosti,-průběh trasy kolíku,seznam přihlášených---KONDOR

          [ Zpět ]
          Datum: 27.07.2007
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Kondor)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

261 cyklistů (9 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024