reklama

Dioptrické brýle

Manželka nosí dioptrické brýle, bez brýlí
nevidí a z brýlemi ji bolí oči od průvanu.
Chtěl jsem se zeptat jestli nejsou nějaké
dioptrické brýle pro cyklisty.

[ Zpět ]
Datum: 02.05.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Josef)
  • Re: Dioptrické brýle

         

    my jsme v praci fasovali plastové brýle na brýle,jsou to takové ochranné brýle které si dáš přes ty dioptrické.já dioptrické brýle naštěstí nepotřebuju,ale ty ochranné ted puužívam místo cyklistických.loni jsem měl brýle za 800kč a nevzdržely ani sezonu...

    [ Zpět ]
    Datum: 02.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (janhonza)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dioptrické brýle

           

      Za takové brýle pěkně děkuju, to by asi
      manželka nenosila.

      [ Zpět ]
      Datum: 02.05.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Josef)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Dioptrické brýle

             

        ani se ji nedivím,ačkoli ty bryle vypadají téměř jako cyklistické,je to od firmy Uvex. moje přítelkyně zatím nechce nosit ani rukavice:-( přilbu jsem ji vnutil hned při nákupu kola a ted by bez ní nevyjela.přemysleli jste o čočkach?

        [ Zpět ]
        Datum: 02.05.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (janhonza)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Dioptrické brýle

               

          O kontaktních čočkách nechce ani slyšet
          asi ji nedělají dobře. Ale aj tak děkuju.

          [ Zpět ]
          Datum: 02.05.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Josef)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dioptrické brýle

         

    Jsou brýle pro cyklisty s dioptrickou vložkou.

    [ Zpět ]
    Datum: 02.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (62jarda)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dioptrické brýle

           

      jak to vypada a kde a za kolik se dají koupit?diky

      [ Zpět ]
      Datum: 02.05.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (janhonza)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Dioptrické brýle

             

        V optice je budou mít. Co jsem viděl já, tak je to něco jako klasické cyklobrýle, za kterými je normální brýlová obroučka. Cenu si už nepamatuji.

        [ Zpět ]
        Datum: 03.05.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Ondřej)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Dioptrické brýle

               

          ahoj, mam do bryli Brizza dioptrickou vlozku. stala 380 kc, bryle stali 800.
          Mirne omezuje uhel pohledu ale je to jako s normalnimi brylemi.pripadne mailni, vyfotim a poslu fotky.

          [ Zpět ]
          Datum: 03.05.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (cibi ([email protected]))
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Dioptrické brýle

               

          <a href="http://ivelo.cz/archiv/show_clanek.php?id_cisla... je vidět o co jde.

          [ Zpět ]
          Datum: 03.05.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Ondřej)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dioptrické brýle

         

    Dnes snad už každý seriózní výrobce sportovních brýlí vyrábí i verze s dioptrickou předsádkou. Všechno to zhruba vypadá tak, jak na odkazu Ondřeje. Ať se tvoje žena zeptá u svého dvorního optika. Můj optik mi nabídl brýle Bollé a jsem s nimi spokojen. Dvě optické vrstvy za sebou sice nejsou to pravé vořechové, ale dá se na to zvyknout. Ono když ti o oka vletí muška tak to není nic příjemného a o větvičce nemluvě. Jo a kdyby si tvoje žena stěžovala, že se jí brejličky mlží, tak věz, že mi různé antifog sprejíčky vůbec nepomohly. Až když jsem mimochodem vyměnil přilbu Giro Gila za Giro Atmos tak problémy s mlžením rázem přestaly. To jsem čuměl.

    [ Zpět ]
    Datum: 03.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (NočníMyšák)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dioptrické brýle

           

      Ďíval jsem se na vebu fakt heské. Tento
      týden nemám čas, ale příští týden se po
      nich budu shánět zatím všem děkuju.
      Dam vjedět.

      [ Zpět ]
      Datum: 03.05.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Josef)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

233 cyklistů (15 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | dnes

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024