reklama

Prosím poraďte mi. Máte někdo zkušenost s kolem Merida matts SUB

Prosím poraďte mi. Máte někdo zkušenost s kolem Merida matts SUB 60-V? Jezdím sice rekreačně, ale hodně v terénu a sem tam dám nějký závod, takže bych chtěla kvalitní kolo, které by mi vydrželo. Poradíte mi prosím, jestli je tohle dobré?

[ Zpět ]
Datum: 31.05.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (Host333)
  • Re: Prosím poraďte mi. Máte někdo zkušenost s kole

Jaké je kolo není podstatné, pokud je na něm RST Gila. Pokud s ní dáš pár závodů, půjde do kytek. Do terénu raději něco kvalitnějšího. Na závody minimálně tohle :
    http://www.kupkolo.cz/produkty/Cela-kola_21...!-Horske-kolo-Apache-Hawk-Sram-X.9-06_1344.html

[ Zpět ]
    Autor: Petrun
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Pokud by neseděla velikost tak tohle :
      http://www.cykloexpert.cz/horska-kola/scott...
      Pokud chceš aby vidle přežila závody musí mít nohy 32 mm silné. Pokud bude slabší, chytne velice brzy vakl.

[ Zpět ]
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Nevidim duvod, proc by musela mit nutne 32 mm nohy. RS Sid ma treba 28 mm a na celnich mistech vozi jezdci vetsinou prave tohle. Zvlast, kdyz je tazatelka zena (predpoklad nizsi vahy jezdce) a jeste se zajimala o Vecka brzdy, takze vidle neni tak namahana jako v pripade kotoucu.
        Navic pokud se zajima o kolo v tehle kategorii, pochybuju, ze se jedna o nejakou ostrou jezdkyni pohybujici se na spici zavodu, takze treba kolu moc zabrat ani neda.
        A ruku na srdce- v Cechach (a urcite i jinde) jezdi na vysledek nebo na zajimavej cas zavody jenom hrozne malo lidi, vetsina je bere jako takovou organizovanou vyjizdku s moznosti poznat kus nove krajiny. Fakt, ze nekdo jede obcas nejakej "zavod" jeste nemusi zdaleka znamenat to, ze by sebe nebo kolo nejak extreme namahal(a) :o)
        Ale RST na uz trosku sportovnejsi jezdeni nebrat, na tom se shodneme urcite nejenom my dva :o)

[ Zpět ]
        Autor: vasek

Já jen že chtěla kolo které by vydrželo. Vydrželo podle mně znamená aby bylo plně funkční včetně vidlice déle než 3 roky. Znám závodnici co jezdí za starý báby a Suntour zlikvidovala za sezónu. To je doložitelný fakt, ne jenom můj dojem !!! Když mluvíš o Sidu, jak dlouho těm závodníkům vydržel?

[ Zpět ]
          Datum: 01.06.2007

v tom se přidávám k Vaškovi ... při nižší váze (předpokládejme méně než cca. 65kg) a nižším zdvihu (100mm a méně) stačí i 28mm nohy, pokud se tedy dotyčný nechystá s tím někde "skákat" :)))))

[ Zpět ]
        Datum: 01.06.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)

Jo, zapoměla jsi na odkaz : http://www.merida-bike.cz/prodej/Matts-SUB-60-V

[ Zpět ]
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Partner na kolo, hory i pro život

20.10.2017
Ahoj, hledám partnera, který by chtěl se mnou sdílet jízdu na kole, chodit po horách, občas cestovat, zahrát si…

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
19.10.2017
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

154 cyklistů (9 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017