reklama

Která část Dunajské stezky?

Jsme rodina s třemi dětmi (3,6,8). Nejmladší ve vozíku, ostatní na kole (šetiletá dcera dá i 50km). Rádi bychom si projeli tak 150-200km Dunajské stezky. Prosurfoval jsem spoustu stránek, ale neumím se rozhodnout, který úsek vybrat. Umí někdo poradit, prosím? Jde mi o profil (to asi nebude problém), možnosti koupání, přestávky na hraní, nějaký ten hrad, městečko se zmrzlinou...Všem předem děkuji.

[ Zpět ]
Datum: 25.05.2007
Autor: Pivos
  • Re: Která část Dunajské stezky?

Z vlastní zkušenosti Linz - Vídeň: zajímavější mi přišla spíše 2/2 cesty - pokud nejste nějak vázáni dopravou, tak bych začal někde kolem Ybbsu/Melku, což je nějakých papírových 120-135 km podle DonauRadFolder a skončil ve Vídni. Ze začátku z Lince je krajina spíše placatá - průmyslová. Pěkný kaňon, vinice, hrady, městečka, skály začínají až za Melkem kolem chráněné oblasti Wachau. Koupání mě v Dunaji moc nezaujalo, snad akorát jezera nebo ramena u Klostenburgu před Vídní.

Co se týče kilometráže ve volně dostupné DonauRadFolder, spíše to bylo ve skutečnosti více, a to se nikde moc nezajíždělo.

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (n. Šlojíř (mailbox.petr@seznam.xx))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Která část Dunajské stezky?

Já bych to začal v Ybbsu a přes Údolí Wachau až do Vídně. To si myslím, že je ten nejhezčí úsek.

[ Zpět ]
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Partner na kolo, hory i pro život

20.10.2017
Ahoj, hledám partnera, který by chtěl se mnou sdílet jízdu na kole, chodit po horách, občas cestovat, zahrát si…

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
19.10.2017
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,žena věk 50
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

247 cyklistů (28 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017