reklama

Mostecký MTB cyklomaraton

Zakládám tuhle diskuzi pro případ ,že tu je někdo kdo je přihlášen, nebo už se zúčastnil minulých ročníků a má k tomu co říct. Prý je tenhle závod hodně těžký, dnes jsem si asi třetinu projel a můžu potvrdit.

Více info na http://www.klmost.cz/index.php?page=maraton&...

Datum: 21.05.2007
Autor: elbunda
  • Re: Mostecký MTB cyklomaraton

         

    UUUUf,
    to prevyseni to je maso...
    To je jenom pro drsoně

    [ Zpět ]
    Datum: 22.05.2007
    Autor: Meduza
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Mostecký MTB cyklomaraton

         

    Jsem sice přihlášenej ale jen na okruh Hobby. Letos si na Klasik ještě netroufám, natož na Extrém. Několikrát sem si kousek z toho Klasik okruhu projížděl a je to fakt maso. Nejhorší je že ani ve sjezdu si člověk neodpočine. Ty sjezdy sou spíš trial:-) Člověk má co dělat aby se na tom kole vůbec udržel a neskončil ve stromu. A to nemluvim o tzv. MOIRA sjezdu.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.05.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Kid)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Mostecký MTB cyklomaraton

           

      tak tak, včera jsem si zkusil eát kousek přes Hněvín a Širák....hlavně Širák je docela zábavnej, neustálé kličkování mezi stromy, když jsem sjel dolů, tak jsem necejtil ruce. Přihlásil jsem se na KLASIK, budu šťastnej, když to odjedu celý.

      [ Zpět ]
      Datum: 22.05.2007
      Autor: elbunda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Mostecký MTB cyklomaraton

             

        Přes Hněvín a Širák sem to už taky projížděl. Ten KRPÁL jsem vyjel asi jen do půlky:-) (takže sleva na startovným by mě stejně nečekala)
        Ale ještě sem neměl odvahu to zkusit objet celý. Snad aspoň do konce roku se k tomu odhodlám:-)
        A příští rok snad už Klasik:-)

        Tak přeju hodně štěstí

        [ Zpět ]
        Datum: 23.05.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Kid)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Mostecký MTB cyklomaraton

         

    loni jsem jela jeden místní závod tady u nás, bylo to taky docela maso, sice jen 42 km, ale zato 1200 m převýšení. Zobla jsem si...

    [ Zpět ]
    Datum: 22.05.2007
    Autor: alvapinka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Mostecký MTB cyklomaraton

           

      no ale vidím ted, že to vaše tam bude ještě horší... good luck :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 22.05.2007
      Autor: alvapinka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Mostecký MTB cyklomaraton

         

    Konecne tam mate snad i normalni maraton a ne jenom "jako MTB zavody" :o)))
    Letos uz mam neco podobnyho za sebou, jenom delsiho, a par daleko horsich me teprve ceka. Takovy veci se musi brat jako vyzva a bez teseni se na ne to nejde :o)

    [ Zpět ]
    Datum: 22.05.2007
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Mostecký MTB cyklomaraton

         

    Tak jak jste dopadli? Přežili jste to?:-)
    Pochlubte se.

    Byl to můj první závod a tak sem přepálil začátek:-)Tak sem to zbytek trati dodejchával.

    Na trase HOBBY sem byl celkově 40. Ve svý kategorii M17-39 sem byl 19.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.05.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Kid)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Mostecký MTB cyklomaraton

           

      Trať KLASIK 52km...30. v MK30, 81. celkově.
      2x pád, jinak jsem si to fakt užíval, vešel jsem se do 4 hodin, takže všechny cíle splněny. Na to, že jsem závodil popré v životě, tak jsem spokojen, příští ročník jedu znovu!

      [ Zpět ]
      Datum: 28.05.2007
      Autor: elbunda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Mostecký MTB cyklomaraton

             

        Jinak ta trasa byla fakt hardcore, všichni kolem padali jak hrušky, kličkování mezi stromy nahoru - dolu, ještě že to bylo dobře zorganizované, nejlepší byly stejně občerstvovačky :)

        [ Zpět ]
        Datum: 28.05.2007
        Autor: elbunda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

236 cyklistů (3 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024