reklama

Jaký je Váš názor na MAXBIKE?

Prosím o radu při výběru kola. Většinou jezdím po polních cestách a horších asfaltkách (převládají asfaltky) trasy do 100 km denně v kopcovitém terénu (Vysočina). Byla mě doporučena kroska od MAXBIKE v ceně kolem 12000,-Kč. Máte někdo zkušenosti s touto značkou? Vzhledem ke svý váze (105 kg), potřebuji kolo, který se něco vydrží. Na jakým vybavení bych měl při výběru kola trvat? Jakou jinou značku by jste mě v ceně do 12000,-.Kč doporučili? Předem díky za radu.

[ Zpět ]
Datum: 28.04.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Mira ([email protected]))
  • Re: Jaký je Váš názor na MAXBIKE?

         

    Miro, jestliže uvážím, že:
    1. jezdíš DENNĚ do 100 km (tedy min. asi 50),
    2. ne úplně nejlepší povrch cest, po kterých jezdíš,
    3. a konečně i Tvou váhu,
    tak já osobně bych šel do vyšší cenové hladiny. Ty - vzhledem k velkému objemu naježděných km - máš už dost velké nároky na kvalitu komponentů, aby něco vydržely. Jinak - Tvou váhu bez problému ujezdí Author Stratoss, cca 12,5 tis., ale přece jen - najíždíš hodně, já bych volil osazení min. Deore, ale ještě raději Deore LX. Ale jak říkám - jestli není více peněz, tak ten stratoss skutečně bez problémů. A určitě si vybereš i v meridě a GT.

    [ Zpět ]
    Datum: 29.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jaký je Váš názor na MAXBIKE?

           

      Airline, diky za rady. V pátek jsem prošel pár obchodů, díval jsem se na toho Stratosse, líbila semi Merida Crossway 8800. Je pravda , že ta Merida je dražší než jsem hodlal do kola investovat, ale když se ti něco líbí, tak finance si vždycky nějak zdůvodníš. Výběru kola jsem věnoval poměrně dost času a nakonec jsem se rozhod pro 2 roky staré kolo. Nemá sice odpruženou vidlici (myslím že ji ani nepotřebuji), ale zato je komplet Na Shimano XT. Včera jsem si ho dovez domů, dneska ho jedu projet. Není to sice naleštěná funglovka z krámu, ale dal sjem přednost kvalitě.

      [ Zpět ]
      Datum: 01.05.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Mira)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

323 cyklistů (8 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024