reklama

Oprava v příspěvcích

Je mi jasné, že zpětně opravovat v příspěvcích je nesmysl. Ale teď jsem na jednom fóru narazil na možnost upravit příspěvek do cca 30 minut po odeslání. (Ještě bych přidal - a pokud na něj nebylo reagováno)
Nemusím to mít, jen to dávám jako nápad.

[ Zpět ]
Datum: 14.05.2007
Autor: petrp
  • Re: Oprava v příspěvcích

         

    Hlasuju za, už jsem si odklikl než jsem dopsal a tahle možnost by byla super.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.05.2007
    Autor: Zoid
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Oprava v příspěvcích

         

    Taky o tom už dlouho přemýšlím. Ale měnit myšlenku příspěvku poté, co na ni bylo reagováno, by nebylo moc vhodné. I když na většinu chyb člověk přijde okamžitě po odeslání. Snad tedy jedině nějaké překlepy nebo pravopisné chyby.

    Myslím, že by nebylo od věci, kdyby se před odesláním příspěvku dal zobrazit náhled, jak příspěvek bude vypadat po definitivním odeslání. Tam by se spousta věcí dala ještě vychytat.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.05.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Medvěd)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Oprava v příspěvcích

           

      Taky pokud už je na příspěvek reagováno, tak to bývá zakázané.
      Nebo minimálně tam systém vždy doplní dolu pod příspěvek, kdy byl editován a je to poznat, že ho autor měnil (a pokud to na některých fórech takhle je, tak to bývá v kombinaci, že když to je do 1-5 minut po odeslání + není reakce na příspěvek, tak se tam nezobrazí, že by editován).

      Klidně by stačila ta varianta do těch cca 5minut + s podmínkou, když není na příspěvek reagováno. Pak není nutné tam ani nic dopisovat do příspěvku systémem.

      [ Zpět ]
      Datum: 14.05.2007
      Autor: Mlok
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Oprava v příspěvcích

             

        No mě by taky těch 5 minut stačilo, třeba proto, že než napíšu napíšu příspěvek, někdo jiný už reaguje a pak je můj text mlácením prázdné slámy. Samotný náhled by skoro stačil, ale když nějak delší dobu přemýšlím na příspěvkem a pak ho odkliknu a zjistím, že už někdo přede mnou reagoval stejně, připadám si hloupě.

        [ Zpět ]
        Datum: 14.05.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (petrp.p)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

266 cyklistů (16 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024