reklama

Cyklokalhoty na lehokolo

Chci si koupit cyklokalhoty, ale nikdy jsem žádné neměl a je mi jasné že cyklokalhoty se dělaj pro klasiku a na lehokole jsou namáhané jiné partie.
Jak to tedy řešíte vy?
Co doporučíte?
Dík

[ Zpět ]
Datum: 09.05.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (lukas ([email protected]))
  • Re: Cyklokalhoty na lehokolo

         

    Cyklokalhoty používám "klasické", když už mi zbyly několikeré z obyč. kola. Protože nemám řetěz v trubce, alespoň se mi kolem něho neplandají nohavice. Jezdím druhý rok a rozdíl v opotřebení nepozoruji. Spíš mi vadí, že nemohu využívat zadní kapsy na dresech. U jednoho jsem si našil jednu na prsa, ale moc to nevypadá....

    [ Zpět ]
    Datum: 09.05.2007
    Autor: drak
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklokalhoty na lehokolo

         

    na lehokole žádnou vložku nepotřebuju, takže cyklokalhoty nepoužívám a řeším to tak, že jezdím v normálních věcech.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.05.2007
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklokalhoty na lehokolo

         

    Někdo jezdí v běžných cyklokalhotách s tou molitanovou plínkou, hlavně v zimě to může pomoct kvůli chladu, aby netáhlo do strojovny. Mě osobně tam ten molitan vadil, a vydily mě i kapsy na zádech, co po deseti hodinách začnou tlačit, takže jsem krátce po zakoupení lehokola přestal cyklohadry nosit. Později jsem vyzkoušel nějaké běžné elasťáky a u těch jsem zůstal. Prodává se to i v pánských provedeních, pro atletiku a podobně, krátké i dlouhé. Nosím většinou kombinaci tohohle a běžného trika. Loni jsem si v NL pořídil suprový lehokolový dres, je jinak šitý, takže dobře sedí v poloze ve které se jezdí na lehokle. Nejen že má kapsu vpředu, ale i límec je tvarovaný tak, aby člověku neslezl vzadu mezi lopatky a zip nebodal vpředu do krku. Ten si ale šetřím, jezdím v něm jen když jde o rychlost - od rozpadu prvního lowraceru jsem ho neměl na sobě, obyčejné triko stačí.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.05.2007
    Autor: Jirka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklokalhoty na lehokolo

         

    Tak já teda doporučuju hlavně hodně upnuté kalhoty. Jel jsem v klasických bermudách a nabral jsem do nohavice vosu, jak jsem byl rád že se zasekla už pár čísel nad kolenem a nedostala se hlouběji. I tak jsem měl stehno nateklé jak kulturista tři dny. Už hledám nějaké vhodné kalhoty.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.05.2007
    Autor: Zoid
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklokalhoty na lehokolo

         

    Doporučuji vřele navštíivt sekáče v okolí. Většinou se najdou za pár kaček elasťáky, trika, větrovky - co hrdlo ráčí.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.05.2007
    Autor: Jihra
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklokalhoty na lehokolo

         

    V Pátek jsem si koupil nový šortky (krátký). Super! Přední kapsy na sucháče, takže se z nich nic nesype, boční na zip a ty zadní jsou taky na sucháč, ale hlavně nejsou uplně na zadku jak bejvá, ale jsou posunutý dost do boku, takž si na nich nesedím! Jednak tedy netlačí švy, ale taky jde do nich něco dát. V neděli jsem v nich jezdil celej den a jsem uplně nadšenej. Výrobce myslím nějak jako COlombia a viděl jsem je uplně náhodou (já tam skoro nechodím) v Gigasportu. Kdyby to někoho zajímalo, tak možná dohledám i konkrétní typ.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.05.2007
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

316 cyklistů (4 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024