reklama

Výber bicykla do 13 000 Sk

Zdravím,
chcel by som kúpiť horský bicykel do 13 000 Sk (teda cca 11 000 Kč). Spolužiak mi poradil Trek 4300, objavil som ešte aj Kelly's Scarpe. Myslíte, že za danú sumu sa oplatí kúpiť práve niektorý z týchto modelov? Alebo poznáte niečo lepšie? A zdá sa mi, že ani jeden z nich nemá uzamykateľnú vidlicu - koľko približne sa pripláca za takúto vec? (ak sa to vlastne dá vymeniť)

Len taká poznámka, aby ste si nemysleli, že som lenivý: vyhľadávanie som použil, nič o týchto bicykloch som nenašiel :) Vopred ďakujem za odpovede.

[ Zpět ]
Datum: 07.05.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (Peto (petovida@gmail.xx))
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Nadsence do cyklistiky

Hledám: Nadsence do cyklistiky
včera
Ahoj hledam nadsence, ktereho bavi objevovat zajimava mista na kole. Kluka ci holku, klidne i partu. Poridil jsem…

Hledám: kamaradku pro jizdu na kole po sumave

26.06.2017
Uz me nebavi jezdit sam a tak bych rad nasel kamaradku ktera ma rada vylety hlavne na kole ale nebranim se ani…

Hledám: Společně nejen na kolo

26.06.2017
35 letý svobodný středoškolák hledá kamarádku pro společné vyjížďky
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

372 cyklistů (23 přihlášených)

Galdhøpiggen 2017

Hirtshals se za obzorem ztrácí, Larvik se z moře vynoří, nám cestu krášlí změna, nad mořskou vlnou pěna, když…
Quatsch | 24.06.2017

Z Vrchlabí do Hřenska podél Labe

Jaro pokročilo, takže je čas na další cyklovýlet. Jako první letošní přišla na řadu jízda podél Labe z…
vlakr | 23.06.2017

Maďarsko cyklistům (ne)přející

Úvod Po několika zkušenostech s putováním na kolech (Graz - Břeclav, Praha - Brno, Linz - Znojmo, Šumava),…
fractal | 14.06.2017