reklama

Co Vy na to?

Chtěl bych si koupit nějaké SPDčka. První jsem uvažoval o Ritchey V 4 Comp (v testu dopadly docela dobře), ale dnes jsem objevil od Pell's PM86 - u nich se mi líbí, že z druhé strany se dají normálně použít obyčejné boty. Co Vy na to? Co jiného byste doporučili v cenovém okruhu kolem 1000 Kč.

[ Zpět ]
Datum: 04.05.2007
Autor: cykloš
  • Re: Co Vy na to?

         

    Tisickrat probrano. Az to budes hledat nekde v historii, asi ti situaci ztizi to, ze lidi misto nazvu vlakna napr.: "Levne a dobre SPD pedaly" davaji vlaknu jmeno napr. "Co vy na to?" :o)

    Jinak Shimano PD-M520. Kombinovany pedaly vyuzijes jenom na jezdeni pro rohliky, pokud chces i vic, stejne je casem vymenis za oboustranny.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.05.2007
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Co Vy na to?

           

      Tie Shimano PD-M520 sú ok, sú obojstranné a myslím že sa dodávajú s takou vložkou s odrazkami, ktorá sa zacvakne z jednej strany namiesto tretry, takže sú potom akoby jednostranné ...na núdzovú jazdu pre rohlíky :)

      [ Zpět ]
      Datum: 04.05.2007
      Autor: Michalič
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Co Vy na to?

           

      Mám s M520 ty nejlepší zkušenosti. Mám k tomu sice taky ten plastový adaptér, ale ten jsem hned vycvakl a už nikdy nepoužil. A na krátké vzdálenosti do 5 km (na rohlíky) se na tom dá jezdit i v obyčejných teniskách. Mám vyzkoušeno při občasném honění psa.

      [ Zpět ]
      Datum: 07.05.2007
      Autor: Francy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Co Vy na to?

           

      Stačí zadat do vyhledávače heslo "spd" nebo "nášlapy" a vypadne toho spousta...

      [ Zpět ]
      Datum: 08.05.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Co Vy na to?

         

    Taky se připojuji - když SPD tak už oboustranné, mám taky Shimano PD-M520 a jsem spokojený.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.05.2007
    Autor: mikop
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Co Vy na to?

         

    Taky jsem před 2 roky takto rozmýšlel. Koupil jsem Schimano M505 už 2 rokem jsem s nima spokojený. Normální šlapky dávám jen když jedu s rodinou na dovolenou a kola bereme sebou.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.05.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jiris)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Co Vy na to?

         

    Shimano PD-M520. Nic lepšího za podobnou cenu neexistuje.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.05.2007
    Autor: Jarda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Co Vy na to?

         

    Mám tyhle jednostrané - Shimano - a pro mě jsou naprosto super, protože ne vždy chci mít nohy napevno "zamčené" v pedálech.

    [ Zpět ]
    Datum: 08.05.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Co Vy na to?

           

      Máš PD-M324 nebo nějaké jiné?

      [ Zpět ]
      Datum: 08.05.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (ROMAN2)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

408 cyklistů (15 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024