reklama

psí vozík

lidi - nemáte někdo zkušenosti se psím vozíkem? Abych se letos dostala někam dál, než na jednodenní výlet po okolí, potřebuju s sebou brát psa a jelikož je to starý kus a na běhání už není, potřebuju ho vozit ve vozíku croozer dog. Nemáte s ním někdo zkušensti, jako co vydrží, jak se s ním jezdí a na jak hrozné cesty stačí? Nerada bych investovala peníze do něčeho, co je na houby a s čím se moc užitku nenadělá....

[ Zpět ]
Datum: 26.04.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Dais)
  • Re: psí vozík

         

    Ahoj Dais, jsem moc rád, že jsi na příjmu, teda spíš na vysílači.
    Napadá mě pouze speciální vozík pro (velkého) psa od www.dveplusdve.cz, perfektně provedený, určitě trvanlivý, cena bohužel 5000,-, což se mi zdá hodně. Ale opravdu nádherný, okukoval jsem ho letos na výstavě v Praze (= hlavní město České republiky). Mám podobný problém - kamarádka by si občas vyjela, ale potřebuje brát labradora. ALE: jestli máš někoho - třeba manžela - trochu zdatnějšího řemeslnicky, tak by určitě šlo něco spíchnout doma z nějakého vozíku podstatně levněji. Oj by se nemusela zapřahat k zadní ose, ale klidně na sedlovku (v Bauhausu v Průhonicích mají pro tento účel speciální závěsný kloub, něco jako na vlek za auto. A teď si říkám - to není úplně špatný nápad - klasický vozík, na jeho rukojeť doprostřed navařit kousek trubky a na ni přimontovat ten závěs... Psa buď pod nějakou budku, nebo holt uvázat, aby za jízdy nevyskočil. Samotného mě to nadchlo).ˇDais, zeptej se doma, jestli to Tvůj manžel dokáže ... jestli je zručný ... že by moh taky jeden ...pro tu mojí kámošku...

    [ Zpět ]
    Datum: 26.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: psí vozík

           

      Tak přesně ten vozík chci. Přemýšlela jsem i o tom, že si nechám nějaký udělat z obyčejného dvoukoláku, víš, že se vymění kola, navaří trubky, namontuje úchyt, ušije stříška a tak, ale to chce šikovné ruce a levného řemeslníka, a to nemám k dispozici. Manžel má hodně šikovné ruce, ale spíš na elektroniku, jako jsou videa, rádia apod. a poradí si skvěle s vařečkou, ale konstruktér zrovna není. Jeden chlápek, co to s železem umí, by to zkusil, ale vyšlo by to u něj na prachy asi tak stejně a s nejistým výsledkem. A k vůli patnácti stovkám ( když už jsem za dvě kola uvalila třicet tisíc) nehodlám jít do nejistoty. Mám raději jistotu, že je to "tak akorát" a nemusím se stresovat, jestli je to "ono" a jestli to vydrží, případně kdy to povolí a kdy rozsype. Navíc jsem taková (typická ženská), že jak si něco umanu, chci to hned a nebaví mě čekat, než to někdo někde sesmolí. Ten vozík mě hrozně zaujal. Je sice za nehorázný peníz, ale podle toho, co jsem četla, je dělaný co nejbezpečněji a pes nemá šanci se v něm zranit. Taky je dělaný tak, aby dobře odvětrávala pes se nepřehříval, díky střeše na něj neprší nebo nepraží slunce, nastupovat do něj může z několika stran... taky si říkám, že dyž mají tak skvělé vozíky pro děti, že u psů to taky neošidili....prostě tisíc důvodů, proč zrovna tenhle a jeden jediný, proč ne - ty prachy. za dvě kola je to pálka, ale na druhé straně.... a bla bla bla. Téda - to je horší jak vybírat kolo pro sebe - a to byl nějaký horror...

      [ Zpět ]
      Datum: 26.04.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Dais)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: psí vozík

             

        V tom případě už nad tím neuvažuj a kup to.

        [ Zpět ]
        Datum: 26.04.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: psí vozík

               

          Já jsem vydražil aluminiový (9 kg)vozík na děti na www.ebay.de za 81€ + 16€ za dopravu až domů. Ve srovnání s cenami za obdobný přívěs (ikdyž zřejmě pečlivěji řemeslně zpracovaný) od 2+2 mi to přijde dobrá cena. Myslím, že by stálo za pokus zkusit i ten psí. Dotazy zodpovím.

          [ Zpět ]
          Datum: 26.04.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (LaMi ([email protected]))
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: psí vozík

                 

            díka za radu. Cena je to fakt dobrá. Nemám ale bohužel zkušenosti s dražbou a neumím německy. Bazary jsem prošla snad všechny, na které jsem natrefila, a to jak kamenné, taki virtuální na netu. Všude mají vozíky jen na děti, ale se psem buď nikdo nejezdí, nebo se vozíku nevzdává :-(

            [ Zpět ]
            Datum: 26.04.2005
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Dais)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: psí vozík

           

      Náhodou si nepamatuješ cenu toho závěsu na vozík???

      [ Zpět ]
      Datum: 26.04.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (jarda)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: psí vozík

             

        Nepamatuji, ale v pátek dopoledne tam jedu a podívám se.

        [ Zpět ]
        Datum: 27.04.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: psí vozík

             

        Tak ten závěs stojí 278,- Kč. Výlisky z ocelového plechu, zřejmě pozinkováno.

        [ Zpět ]
        Datum: 29.04.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: psí vozík

               

          Díky.Jarda

          [ Zpět ]
          Datum: 29.04.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (62jarda)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: psí vozík

         

    což mě taknapadlo.. tady se řeší kde co a vyzývá ke kde čemu.. lidi,kdbyste někde natrefili na někoho, kdo vozík pro psa prodává, nebo našli někde inzerát, dáte mi prosím vědět? Buď sem, nebo na mail [email protected]

    [ Zpět ]
    Datum: 26.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Dais ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: psí vozík

           

      Něco jsem hledal na internetové Annonci:
      1. přívěsný vozík za kolo, uveřejněno 15. 4., 737 470 666
      2. vozík za kolo (pro dítě, náklad, zvíře), uveřejněno 14.4., pláštěnka + síťka proti hmyzu, 3500,-, tel. 415 694 495 nebo 233 336 341 nebo 608 917 090 nebo [email protected].
      Barva ani v jednom případě neuvedena - snad modrá.

      [ Zpět ]
      Datum: 27.04.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: psí vozík

             

        díky za tip, obvolám si to a zjistím, co a jak. ale ta barva........ echmmmmm, jak to jen říct...... jsem blázen do zelené.......v takové barvě žádný nebyl??????

        [ Zpět ]
        Datum: 28.04.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Dais)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: psí vozík

               

          Matko - n....!

          [ Zpět ]
          Datum: 28.04.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: psí vozík

         

    Na adrese www.cykloprivesy.com nabízejí půjčení vozíku za 200kč na den nebo 500kč na týden. Taky chceme vzít našeho psa na kolo a protože nejezdíme moc často, půjčit si vozík se mi zdá ideální.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Nikola)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: psí vozík

           

      Nikolo děkuju, to je bezva tip. Plzeň je sice od Olomouce trochu daleko, ale zkusím se s tím majitelem spojit, snad se nějak domluvíme. Pokud se nerozhoupu a něco nekoupím, jako náhradní řešení je to skvělé

      [ Zpět ]
      Datum: 28.04.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Dais)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

369 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024