reklama

přátelé,¨prosím o radu a názor. Jezdím do práce a víkendově na d

přátelé,¨prosím o radu a názor. Jezdím do práce a víkendově na dvou kolech, obě trek s pevnou vidlí. Tak si říkám že na stará kolena si pořídím něco pohodlnějšího nebo snad i bezpečnějšího s odpruženou vidlí, ale asi zase treka. Někdy mám dost vytřepané ruce ze sjezdu na kamenitější cestě. Ale na druhou stranu nejezdím žádné terény, které bych nezvládl i s tou pevnou. Myslíte si, že do odpružené vidle mám jít Nebude to pak sklamání? Mám 190 cm, 90 kg a pět křížků už dost za sebou. A když už, tak jakou vidli (hlavně málo údržby, jinak cena moc nerozhoduje...)? :-) Dík předem!

[ Zpět ]
Datum: 23.04.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (dydy (tick@click.xx))
  • Re: přátelé,¨prosím o radu a názor. Jezdím do práce a víkendově

Zklamání to nebude v žádném případě. Já bych doporučoval vidlici manitou luxe super, zdvih 60 mm, cena cca 2800,-. Mám obdobnou a je vynikající.

[ Zpět ]
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Prima, myslíš, že bych to měl dát na staré kolo, nebo radši hned koupit nové i s tou vidlí? To starší mám tak deset let...

[ Zpět ]
      Autor: Neregistrovaný uživatel (dydy (tick@click.xx))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tak to neporadím - jestli je staré ok, tak proč ho měnit.

[ Zpět ]
        Autor: Airline

Taky podle toho, jak moc nova vidlice zahybe s geometrii celeho kola. Nejake prohnuti atd. u stare pevne vidlice mozna vem cert, ale ta odpruzena by mohla byt o neco vyssi nez ta tvoje puvodni - pak bys mel kolo cele jakoby naklopene dozadu, coz nemusi delat dobrotu...

Ja nejsem zadny odbornik na vidle, jen vim, ze tohle by se melo brat v potaz. Nech si treba poradit v obchode, kde bys tu odpruzenou kupoval... jak by sedla na tve stavajici kolo.

Jinak odpruzenou vidlici rozhodne ano, i kdyz nejezdis zadne drsne tereny - vyrazne zprijemni i bezne jezdeni, treba i jen po meste do prace.

[ Zpět ]
        Datum: 24.04.2007
        Autor: Andrej

Ještě poznámku - vůbec netuším, jestli se u nás dá koupit nový kross s vidlicí manitou, spíš ne.

[ Zpět ]
        Datum: 24.04.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Ai)
        • Re: přátelé,¨prosím o radu a názor. Jezdím do prác

No, mozna si ho nechat s touhle vidlici rovnou postavit.

[ Zpět ]
          Datum: 25.04.2007
          Autor: opux
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

včera
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
včera
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.

Hledám: V létě do Itálie

14.10.2017
Hezký den Hledám někoho, kdo by jel příští rok, 2018, v létě do Itálie.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

115 cyklistů (3 přihlášení)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017