reklama

Spyder

Co říkáte této stavebnici? Např. celoodpružené rámy?

[ Zpět ]
Datum: 18.04.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (Marvin)
  • Re: Spyder

         

    Byl jsem rozhodnut nechat si u nich postavit kolo, i přes předchozí domluvu jsem 2x přijel do Chomutova do jejich krámku a pokaždé měli za dveřmi ceduli DOVOLENÁ. Nebyly ochotní namontovat komponenty od Pellsu, které jsem chtěl a navíc mi udělali konfiguraci natolik předraženou, že jsem nakonec rád, že jsem se díky jejich neochotě na ně vykašlal....jediné co mě mrzí, je že se mi fakt hrozně líbil tenhle rám http://www.bike-forum.cz/forum/foto_big.php?typ...

    [ Zpět ]
    Datum: 19.04.2007
    Autor: elbunda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Spyder

         

    Spyder taky provozuje službu "koloeskort“, což je prezentováno jako: vyberte si rám, barvu, potisky, komponenty - my vám kolo dopravíme až domů a ceně se budete smát!". No a teď realita: schůzku jsem si s "konstruktérem" smlouval na 3x, když jsme se po asi měsíci od prvního telefonátu potkali, bylo těžiště jeho práce v tom jakou bude kolo mít barvu a jaké potisky. Dost jsem jej asi zklamal tím, že právě tyto věci mi byly šumafuk, ale chtěl jsem se bavit o nábách středu, ráfcích.... Asi to zklamání neunes a tak se s nabídkou neozval ani za tři dny jak slíbil ale ani za deset dní a posléze neodpověděl ani na maily, takže jsem objednávku písemně po měsíci zrušil. Dodneška jsem o něm už neslyšel. To je moje zkušenost.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.04.2007
    Autor: alvp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Spyder

           

      Tak to jsi mě docela potěšil (ne nic ve zlém), jsem si furt říkal, jestli to nebyla jen jejich nějaká momentální indispozice, ale koukám, že se takhle asi chovají běžně.

      [ Zpět ]
      Datum: 20.04.2007
      Autor: elbunda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Spyder

             

        no nevím zda běžně, ale v mém případě to takhle proběhlo :-(

        [ Zpět ]
        Datum: 20.04.2007
        Autor: alvp
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Spyder

           

      Chtěl jsem taky rám od SPYDERU.Hydroforming.A prodavač mi sdělil že do 14 dní bude v prodejně.Když jsem přišel,rám nebyl.Tak tam zavolal a sdělil,že ještě není v republice,prý do měsíce.Pak k tomu přpočetl nějaké týdny a řekl,že do 3 měsíců by mohl být na prodejně.Tak jsem šel radši jinam,ikdyž on za to nemohl.Toť zkušenost má.

      [ Zpět ]
      Datum: 21.04.2007
      Autor: šidloch
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

250 cyklistů (3 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024