reklama

navigace garvin edge 305

potrebuji poradit s navigaci a virtualnim partnerem,poradte

[ Zpět ]
Datum: 17.04.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (venca91)
  • Re: navigace garvin edge 305

         

    a co takhle specifikovat dotaz ... plus si dej do vyhledávače gps navigaci nebo garmin a podobná hesla, vyjede ti toho tady z diskuse dost (o navigaci, o virtuálním partnerovi se tu nikdo ještě moc nerozepisoval)

    [ Zpět ]
    Datum: 17.04.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: navigace garvin edge 305

           

      kdyz si zadas virtualniho partnera-beh a zadas si treba vcerejsi trasu tak by mnelo na displeji ukazovat o kolik zaostavas nebo o kolik jsi pred virtuanim partnerem a to stejne by mnelo ukazovat na vyskomeru,mne to jen ukazuje na mape dve sipky ale ne vzdalenosti...porad,dik..nebo pis icq 280-837-453

      [ Zpět ]
      Datum: 18.04.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (venca91)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: navigace garvin edge 305

         

    Virtuální partner je na prd! Najdi si nějakého živého. A navigaci - prostě mu dej adresu :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 18.04.2007
    Autor: Zden42
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: navigace garvin edge 305

           

      dik za radu,ale ja chtel slyset jinou odpoved

      [ Zpět ]
      Datum: 18.04.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (venca91)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: navigace garvin edge 305

         

    Myslím, že tento výrobek je moc velká novinka na to, aby to měl ještě někdo další doma. Uvažoval jsem o něm také, ale za velice podobné peníze se dá sehnat už mapová outdoorová GPS, takže já mám už vybráno...

    V manuálu to není popsáno srozumitelně ?

    [ Zpět ]
    Datum: 18.04.2007
    Autor: Jarda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: navigace garvin edge 305

           

      bohuzel manual pise jen okrajove o treningu atd...ale nejde do detailu,,,,gps s mapou jsem nechtel protoze tento pristroj ti ukaze xnasobne vic informaci o tvem vykonu a mnoho potrebnych informaci co gps s mapou neumi a navic v 305 je mapa taky ale trochu jina nez u klasickych gps

      [ Zpět ]
      Datum: 20.04.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (venca91)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

285 cyklistů (13 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024