reklama

Porucha noveho kola...haze zadni kolo

Asi pred 14dny jsem si koupil novy kolo necelych 20tis(po sleve)...poctive jsem ho zajel 150km..trochu me zlobi prehazovacka na lehkych prevodech preskakuje, trocha serizeni to vyresi, ale vsiml jsem si, ze mi haze zadni kolo :-) je to normlani? Nebo se to u zajizdeni kola muze stat?...tento tyden s tim jdu na garancku(pul roku mam servis zadarmo, kolikrat chci),tak mi to snad daj doporadku...ale docela me to mrzi, kolo jsem docela setril a melo by vydrzet daleko horsi teren.....stalo se neco podobnyho nekomu?

[ Zpět ]
Datum: 16.04.2007
Autor: Me2d
  • Re: Porucha noveho kola...haze zadni kolo

         

    docela me to mrzi, protoze me stare kolo s ocelovymi rafky a ramem za polovicni cenu po x letech jezdeji, s brasnami, terenem...kdy jsem ho fakte nesetril....je porad skoro jak nove, meni l jsem jen retez, plaste a brzdy...v garancce me zlobila tenkrat jen prehazovacka

    [ Zpět ]
    Datum: 16.04.2007
    Autor: Me2d
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Porucha noveho kola...haze zadni kolo

           

      Jaky tam mas plaste? Muzou to delat prave ony. Slysel jsem uz hodne o "nenasaditelnych" Rubenach, jednou jsem si musel sam nejakou dobu hrat s Continental Explorer. Zkus tam dat schvalne jinej plast, jestli to bude porad hazet?

      [ Zpět ]
      Datum: 16.04.2007
      Autor: vasek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Porucha noveho kola...haze zadni kolo

         

    To se může klidně stát, výplet si musí "sednout". V garančce ti ho přecentrujou. Taky to může být nerovným ráfkem z výroby.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.04.2007
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Porucha noveho kola...haze zadni kolo

           

      Jsem stejného názoru.

      [ Zpět ]
      Datum: 16.04.2007
      Autor: cykloš
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Porucha noveho kola...haze zadni kolo

         

    Asi před 4 roky - syn měl novou "Rockmašinu" a při prvním defektu jsme nebyli schopni nasadit plášť Maxis na ráfky Ritchey tak, aby seděl. Zkoušeli jsme všechno možné včetně přehození zadního za přední a pak házely oba.
    Šlo to na reklamaci a teprve na 3 pokus po výměně celých kol i s pláštěma to bylo OK.
    ... šílená anabáze ... už nikdy RockMachine, Maxis, Ritchey ... !!!
    Petr F.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.04.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Petr F (Sunny) ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Porucha noveho kola...haze zadni kolo

           

      Já si na ráfky Ritchey Vantage nemůžu stěžovat.:-)

      [ Zpět ]
      Datum: 16.04.2007
      Autor: abernathy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Porucha noveho kola...haze zadni kolo

             

        Tenkrát jsem si myslel, že syn neumí ten plášť nasadit. Nejdřív jsem se na něj rozčílil, ať se to naučí a mě s tím neotravuje, ale když jsem se do toho pustil sám, musel jsem se mu po několika pokusech omluvit - fakt to nešlo spasovat. Výsledek byl vždy takový, že v jednom místě plášť nesednul patkou do ráfku a tak by to na každé otočce kola drncalo, jako když přejedeš autem zpomalovací retardér.
        Petr F.

        [ Zpět ]
        Datum: 16.04.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Petr F (Sunny))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Porucha noveho kola...haze zadni kolo

         

    Tak uz je to vyreseno....seridili mi to napockani, az jsem se byl malem dojatej....Uz jsem najel spoustu km a kolo slape jak hodinky

    [ Zpět ]
    Datum: 20.04.2007
    Autor: Me2d
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

379 cyklistů (15 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024