reklama

Pedály mi ničí podrážky

Pedály mi ničí svými ostrými hranami podrážky bot tak, že musím kupovat vždy dvoje za sezonu. Nášlapy ale nechci. Vyřešil to někdo nějak?

[ Zpět ]
Datum: 13.04.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (Dotaz)
  • Re: Pedály mi ničí podrážky

         

    Vyřešil, šel jsem do nášlapů :-))))) tohle byl jeden z důvodů proč jsem si je pořídil. Ale to asi nechceš slyšet.
    Vážně nevim, buďto se podívat po nějakejch pedálech bez ostrých hran, jako třeba toto :
    http://eshop.bikezone.cz/index.php?switch...
    , nebo koupit boty s tvrdou podrážkou (např. Vibram)

    [ Zpět ]
    Datum: 13.04.2007
    Autor: Zakarr
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Pedály mi ničí podrážky

         

    Tak si buď koupit méně ostré klasické pedály (třeba nějaký plast) nebo fakt raději nášlapy (jeden z největších vynálezů co se kola týče. Na lyžích má taky přece každý vázání) a nebo jezdit v levných botech a smířit se s tím, že když odejdou pořídí se nové.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.04.2007
    Autor: nooski
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Pedály mi ničí podrážky

         

    Kup si dětské pedály ...

    [ Zpět ]
    Datum: 13.04.2007
    Autor: AV
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Pedály mi ničí podrážky

         

    A nenici ti botu jen takovy ostry vystupek na jedne strane pedalu? Udela za chvilku peknou diru. To je tam pry kvuli klipsnam a pro obycejne jezdeni je nepotrebny.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.04.2007
    Autor: wewerka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Pedály mi ničí podrážky

           

      Jo, to je nakopávací výstupek pro snadnější vsunutí boty do klipsny. Kup si Prestige, maj podrážku dost tuhou. Cena cca 700,-, kůže. Na normální pedály ideální.

      [ Zpět ]
      Datum: 13.04.2007
      Autor: abernathy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Pedály mi ničí podrážky

             

        no Prestge hlavne pekne klouzou, takze je to tak na rozbiti huby... mel jsem je 1x a vickrat ne, nehodlam se zabit...

        [ Zpět ]
        Datum: 15.04.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Fenek)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Pedály mi ničí podrážky

         

    Kup si normalni MTB tretry, ale nepridelavej k podrazce kufr. Ta tvrda podrazka vydrzi.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.04.2007
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Pedály mi ničí podrážky

         

    mám druhej rok ty samý boty na horší počasí a drží a to v nich i normálně chodím. Sandály mám čtvrtý rok a také vnich jezdím i chodím. Těm tedy se ošoupe po čase podrážka, ale nechám je podrazit a zase je dva roky klid. Nechápu jak to děláš nebo co máš za pedály.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.04.2007
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Pedály mi ničí podrážky

         

    Díky za všechny názory, zde moje názory.
    Nášlapy opravdu nechci, mám je na jiném kole 28" na rychlejší trasy a více po cestách.
    Díry na podrážce mi nejvíce dělají krajní vněší zuby.
    Návrh na dětské pedály považuji za zpestření diskuze, rovněž tak plastové, ty jsou na 20m distance do hospody a zpět už jen tlačit kolo:-))
    Speciální boty s tvrdou podrářkou jsou zase bohužel nevhodné, když někdy s kolem šplhám po skalách a stržích, na to potřebuji sice pevnou ale pružnou botu.
    Uvažuji však o alternativě freeride pedály BMX s vyměnitelnými piny.
    Užívá je někdo na MTB a jaké jsou zkušenosti?
    Ahoj.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.04.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Dotaz)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Pedály mi ničí podrážky

           

      Piny tam jsou prave od toho, aby se "zahryzly" do podrazky. Mam strach, ze si tim nepolepsis, spis naopak.

      [ Zpět ]
      Datum: 16.04.2007
      Autor: vasek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

334 cyklistů (10 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024