reklama

XT kliky a střed

XT kliky a střed nemáte někdo nákres středu a klik u XT 2005? zajímalo by mě jak to tam vypadá a jaká jsou tam ložiska. zdá se mi nějaké hlučné, tak bych se na něj rád podíval. Díky

[ Zpět ]
Datum: 13.04.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (claid)
  • Re: XT kliky a střed

         

    Všechno je na stránkách Shimana...
    http://techdocs.shimano.com/techdocs/blevel.jsp...

    [ Zpět ]
    Datum: 13.04.2007
    Autor: ckp13
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: XT kliky a střed

           

      díky za odkaz, asi jsem blbej, ale žádné ložisko tam nevidím, že by tam byly nakreslené nějaké kuličky to taky ne

      [ Zpět ]
      Datum: 13.04.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (claid)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: XT kliky a střed

             

        Tak třeba na tomto obrázku...
        http://techdocs.shimano.com/media/techdocs...
        ... je to číslo 12 a 16. Ale dovnitř na ložiska se stejně nepodíváš. Pokud jsou vadná, tak se vymění celý kus (12 a 16).

        [ Zpět ]
        Datum: 13.04.2007
        Autor: ckp13
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: XT kliky a střed

               

          jo vidím to, a vyměnit se musí celý ten kus č. 11? nebo je to samostatně? ikdyž mi to asi při reklamaci může být jedno

          [ Zpět ]
          Datum: 13.04.2007
          Autor: Neregistrovaný uživatel (claid)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: XT kliky a střed

               

          Ty ložiska se dají vyklepnout a vyměnit samostatně za levnější peníze a ještě za kvalitnější než tam jsou.
          Jak na to a jaká použít ložiska je pěkně popsané tady
          http://www.bajk.cz/web/data/clanek.asp?id...

          [ Zpět ]
          Datum: 13.04.2007
          Autor: Mlok
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: XT kliky a střed

                 

            SUPER!!!díky moooc. přesně tak to udělám!!dám tam pořádný ložiska, tyhle origoš pěkně zklamaly a aspoň budu vědět co tam je..super diskuze fakt díky!!

            [ Zpět ]
            Datum: 13.04.2007
            Autor: Neregistrovaný uživatel (claid)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: XT kliky a střed

                 

            tak jsem to realizoval! ložiska zakoupil, kvalitní japonská :-) akorát jsem ložiska nepáčil a pak ve svěráku nelisoval, ale pěkně nahřál v takovém malém grilu a ložiska šla sama ven i nová zpěz s lehkým naklepnutím. Trošku problém je umělohmotová krytka, která má osazení na užší ložisk, tak to jsem musel zbrousit a protože jsem to piloval ručně, tak přesnost nic moc. všechno ale pěkně sedí..jo to levé ložisko bylo fakt hotový!!1000km!!pravý se zdálo dobrý, ale když jsem ho vyndal tak taky trošku zadrhávalo, nový jdou krásně lehce. ložiska mě stála 262,-lKč Schim chce za celou sestavu 1300,- ložiska tam dává atyp, aby si to každý musel koupit celý..parchanti a ještě to maj nekvalitní!!díky za rady

            [ Zpět ]
            Datum: 17.04.2007
            Autor: Neregistrovaný uživatel (claid)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: XT kliky a střed

         

    Hlucne? Nejvetsi hluk dela vetsinou orech na zadni nabe. Jestli to vazne vychazi z toho stredovyho slozeni, bude to podle me spis "jetym" prevodnikem. Zkus schvalne, jestli to dela ten hluk na vsech prevodnicich stejne.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.04.2007
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: XT kliky a střed

           

      zkusil jsem to a ten zvuk je na všech převodech stejnej, manželka má taky XT a je to úplně jiný zvuk, na crosu mám LX a ten jde snad úplně nejlíp. jetej převodník snad nemůže být, má asi 1000km, spíš to vypadá že mám prostě smůlu. kamarád říkal že se to stane tak často asi jako když u Porsche odejde poloosa..:-))

      [ Zpět ]
      Datum: 13.04.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (claid)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: XT kliky a střed

             

        Mne treba zacal prostredni prevodnik u XT doslova rvat prave okolo prvniho 1000 km, po dalsich par tis. to kupodivu prestalo.

        [ Zpět ]
        Datum: 13.04.2007
        Autor: vasek
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

269 cyklistů (15 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024